Субота, 11 Січня 2025, 08:28

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ







СТАТИСТИКА
СТАТИСТИКА



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

НАШЕ СЕЛИЩЕ та ВЛАДА

Головна » Категорії


                                               (продовження)

Розділ 6. Розгляд і прийняття рішень селищної ради за спеціальними процедурами

Стаття 30. Підготовка і затвердження бюджету та програми соціально-економічного розвитку селища Власівка

1. Порядок складання та використання селищного бюджету регламентується статтями 61-70 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетним кодексом України та іншими нормативними актами.

2. Підготовка проекту бюджету і програми соціально-економічного розвитку селища Власівка покладається на відділ економіки, фінансів та бухгалтерського обліку, що здійснюється ним у співпраці з постійними комісіями ради. Проект бюджету має бути розроблений у відповідності до нормативних актів про основні напрямки бюджетної політики на наступний рік. Відхилення від неї повинні бути зазначені окремо і ґрунтовно вмотивовані.

3. Постійна комісія з бюджетно-фінансових питань та соціально-економічного розвитку є головною в Раді з питань опрацювання та підготовки проекту рішення Ради щодо затвердження бюджету та програми соціально-економічного розвитку селища Власівка.

4. Проекти бюджету і програми соціально-економічного розвитку селища поширюються серед депутатів  не пізніш як за 3 дні до розгляду їх на засіданні в постійних комісіях. Засідання постійних комісій відбуваються за участю головного бухгалтера селищної ради і спеціалістів та керівників відповідних виконавчих органів ради. Постійні комісії передають свої поправки до проекту бюджету у профільну постійну комісію.

5. Поправки можуть бути лише такого змісту:

5.1. скоротити статтю видатків (доходів);

5.2. виключити статтю видатків (доходів);

5.3. збільшити статтю видатків (доходів);

5.4. додати нову статтю видатків (доходів).

6. Якщо постійна комісія або депутат вносять пропозицію про збільшення видатків або скорочення доходів, вони зобов'язані запропонувати на ту ж саму суму, відповідно, збільшення доходів за рахунок інших джерел або скорочення видатків на іншу статтю. Постійні комісії і депутати подають до кожної поправки письмове обґрунтування. У разі недотримання цих вимог поправка не приймається до розгляду.

7. Протягом не більше тижня на засіданнях профільної постійної комісії розглядаються поправки, що надійшли у визначений термін. Про час цих засідань офіційно повідомляються інші постійні комісії.

8. Проект бюджету та програми соціально-економічного розвитку селища виноситься на засідання ради селищним головою за погодженням постійної комісії з бюджетно-фінансових питань та соціально-економічного розвитку з урахуванням пропозицій інших постійних комісій ради.

9. Головний бухгалтер селищної ради готує доповідь про бюджет, а постійна комісія з бюджетно-фінансових питань та соціально-економічного розвитку готує співдоповідь про підтримані поправки і перелік відхилених поправок.

10. Після обговорення на голосування ставиться проект бюджету з урахуванням висновків і пропозицій постійних комісій. Якщо проект такого бюджету не підтримується, рада приймає рішення або про повернення проекту бюджету на доопрацювання в постійні комісії, або про розгляд на пленарному засіданні всіх поправок, що надійшли в профільну постійну комісію з дотриманням вимог, зазначених у цій статті.

11. Відділ економіки, фінансів та бухгалтерського обліку ради протягом двох тижнів доопрацьовує проект бюджету і подає доопрацьований проект на затвердження.

Стаття 31. Місцеві референдуми

1 Місцевий референдум є спосіб прийняття мешканцями селища Власівка шляхом прямого волевиявлення (голосування) питань місцевого значення.

2. Порядок призначення та проведення місцевого референдуму регламентується вимогами ст. 7 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Законом України "Про всеукраїнський та місцеві референдуми".

3. У рішенні про призначення референдуму визначається дата його проведення та зміст питання, що виноситься на референдум. Дата проведення призначається не раніш як за місяць і не пізніш як за два місяці від дня прийняття рішення про проведення референдуму.

4. З метою виявлення волі громадян при вирішенні важливих питань місцевого значення у передбаченому Законом порядку можуть проводитись дорадчі опитування мешканців селища Власівка (консультативні референдуми). Результати дорадчого опитування розглядаються і враховуються при прийнятті рішень Радою.

Стаття 32. Порядок дострокового припинення повноважень депутата, селищного голови, його заступника, секретаря Ради та Ради в цілому

1. Повноваження депутата селищної ради припиняються достроково за наявності підстав, перелічених у частині першій статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих Рад", засвідчених офіційними документами. Рада розглядає питання про дострокове припинення повноважень депутатів Ради у випадках, зазначених у частині другій статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих Рад".

2. Про дострокове припинення повноважень депутата Рада приймає рішення відкритим голосуванням і доручає Власівській виборчій комісії провести вибори депутата замість вибулого відповідно до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

3. Прийняте Радою рішення про дострокове припинення повноважень депутата не підлягає перегляду.

4. Депутат, який бажає достроково скласти депутатські повноваження, подає особисту письмову заяву на ім'я селищного голови. В заяві депутат може викласти мотиви свого рішення. Заява депутата про складання повноважень не може відкликатися: вона розглядається у десятиденний термін з дня подання. Рада за поданням комісії з питань законності та правопорядку, розглядає заяву депутата і приймає рішення про припинення його повноважень. Заява депутата про складання ним депутатських повноважень та рішення Ради з цього питання доводиться до населення селища в засобах інформації.

5. Після отримання Радою копії обвинувального вироку суду, який набрав законної сили щодо депутата, Рада за поданням комісії з питань законності та правопорядку протягом місяця приймає рішення про дострокове припинення повноважень депутата Ради.

6. Повноваження селищного голови припиняються достроково за наявності засвідчених офіційними документами підстав, перелічених у частині першій статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

7. Рада розглядає питання про дострокове припинення повноважень селищного голови за наявності підстав, передбачених частиною другою статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

8. Дострокове припинення повноважень селищного голови вирішується у відповідності до частини третьої статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

9. Питання про дострокове припинення повноважень секретаря ради вноситься на розгляд Ради на вимогу не менш як двох третин депутатів від загального складу Ради або селищним головою. Рішення про звільнення з посади приймається Радою шляхом таємного голосування.

10. За наявності підстав, передбачених частиною першою ст.78 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" селищним головою може порушуватись перед Верховною Радою України питання про призначення Верховною Радою України позачергових виборів селищної ради. Порядок проведення позачергових виборів селищної ради визначається Законом України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

11. Питання про дострокове припинення повноважень селищної ради за рішенням місцевого референдуму може бути порушене не менш як однією десятою частиною громадян України, які постійно проживають на території селища Власівка і мають право брати участь у референдумі. Порядок проведення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень селищної ради визначається Законом України "Про всеукраїнський та місцеві референдуми".

12. Селищна рада, повноваження якої достроково припинено за рішенням місцевого референдуму або якщо щодо неї Верховна Рада України прийняла рішення про проведення позачергових виборів, продовжує діяти до обрання нового складу Ради.

                                                         (ДО ПОЧАТКУ)


СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору