Четвер, 08 Червня 2023, 16:28

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

Головна » Документи » 2013 рік » РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 13

ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 14 червня 2013 року
Власівська селищна рада
м.Світловодська Кіровоградської області
(тридцять п'ята сесія шостого скликання)


ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ
від 14 червня 2013 року
 
 328 
329  Про надання згоди ПАТ "Укргідроенрго" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на території Власівської селищної ради.
330  Про уточнення селищного бюджету на 2013 рік.                          
331  Про внесення змін в рішення сесії селищної ради від 25.03.2011 року за № 49 "Про затвердження Місцевої програми розвитку земельних відносин та охорони земель у селищі Власівка на 2011–2015 роки".
332  Про нормативну грошову оцінку земельних ділянок селища Власівка.
333 Про затвердження плану–схеми об’їзної дороги смт Власівка.
(ПЛАН-СХЕМА)
334 Про внесення доповнень до плану з підготовки регуляторних актів на 2013 рік.
335 Про внесення змін в частину 3 п.3 додатку № 5 Правил «Про порядок розміщення засобів зовнішньої реклами у смт Власівка», затверджених рішенням сесії селищної ради від 29.11.2007р. за №320.
(АНАЛІЗ регуляторного впливу)
336 Про продаж об’єкту нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт Власівка в особі Власівської селищної ради.
337 Про надання згоди виконкому Власівської селищної ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва газопроводу низького тиску по вул.Чкалова в смт Власівка.
338 Про встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку в інтересах фізичної особи - підприємця Олійника В.М. під тимчасовою спорудою для  провадження підприємницької  діяльності по вул.Молодіжна біля будинку № 17 в смт Власівка м.Світловодська Кіровоградської області.
339 Про встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку в інтересах фізичної особи - підприємця Олійник Г.І. під тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності по вул.Молодіжна в районі будівлі № 15 (пошта) в смт Власівка м.Світловодська Кіровоградської області.
340 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту (договору строкового земельного сервітуту) громадянину України ФОП Івасюку М.Я. для обслуговування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул.Молодіжна, біля будівлі №15-Б в смт Власівка.
341 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту (договору строкового земельного сервітуту) громадянину України ФОП Івасюку М.Я. для обслуговування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул.Молодіжна, біля будівлі №15-Б в смт Власівка.
342 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту (договору строкового земельного сервітуту громадянину України ФОП Івасюку М.Я. для обслуговування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул.Молодіжна, біля будівлі №15-Б в смт Власівка.
343 Про поновленная фізичній особі - підприємцю Шуліці І.В. договору оренди землі №39/01 від 28.01.2004 р. по вул.Зелена, 89-А в смт Власівка.
344 Про поновленная фізичній особі - підприємцю Шуліці І.В. договору оренди землі №78 від 29.02.2008р. по вул.Молодіжна, 30-А в смт.Власівка.
345 Про надання згоди фізичній-особі підприємцю Комишан Н.І. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування прибудови до магазину "Дана" на прибудинковій території житлового будинку №17 по вул.Молодіжна  в смт Власівка.
346 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)громадянці України Ярошевській О.З. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул.Зелена, 144 в смт Власівка.
347 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Крупі Л.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул.Першотравнева, 58 в смт Власівка.
348 Про внесення змін в рішення сесій селищної ради № 485 від 26 грудня 2008 року щодо приватизації земельних ділянок громадянами України.
349 Про внесення змін в п.2, 3 рішення сесії селищної ради № 277 від 28 грудня 2012 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам України для будівництва індивідуального гаражу в сел.Власівка".
350 Про внесення змін в рішення сесій селищної ради від 23.12. 2011 року №150 "Про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у приватну власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянам України".
351 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі громадянам України.
352 Про надання згоди громадянину України Гордійчуку А.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул.Східна в смт Власівка.
353 Про надання згоди громадянину України Гордійчуку А.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу по вул.Східна в смт Власівка.
354 Про надання згоди громадянину України Кравцю Ю.А. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу   по вул.Східна в смт Власівка.
355 Про надання згоди громадянці України Собчак Г.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі  в оренду для будівництва індивідуального гаража по вул.Східна,11-а в смт Власівка м.Світловодська Кіровоградської обдасті.
356 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі  в оренду для будівництва індивідуального гаража по вул.Східна, 43 в смт Власівка м.Світловодська, Кіровоградської обдасті.
357 Про внесення змін в рішення сесій селищної ради № 320 від 19 квітня 2013 року щодо приватизації земельних ділянок громадянами України.
358 Про внесення змін в п.2  рішення сесії селищної ради № 246 від 16.11.2012 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність шляхом безкоштовної передачі земельної ділянки громадянці України  Волювач Т.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Власівка" та передачу земельної ділянки у приватну власність.
359 Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) фізичній особі – підприємцю Івасюку М.Я. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та надання земельної ділянки в оренду за адресою: вул.Молодіжна, 15-б, смт Власівка.
Категорія: РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 13 | Додав: Admin (14 Червня 2013)
Переглядів: 1321 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору