Середа, 26 Січня 2022, 15:20

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ







СТАТИСТИКА
СТАТИСТИКА



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

НАШЕ СЕЛИЩЕ та ВЛАДА

Головна » Категорії » ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ РАДИ


 
1. Комісія з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, гласності, захисту прав людини, зв’язків з об’єднаннями громадян та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності
 
Голова комісії
– Сорокін Володимир Анатолійович, виборчий округ № 16
 
Члени комісії:
1.Іщенко Євгеній Васильович, виборчий округ № 7;
2.Горбатенко Ольга Денисівна, виборчий округ № 9;
3.Сухаренко Людмила Іванівна, виборчий округ № 10;
4.Кламт Сергій Дмитрович, виборчий округ № 21;
5.Чекаленко Станіслав Станіславович, виборчий округ № 28.
 
2. Комісія з бюджетно-фінансових питань та соціально-економічного розвитку
 
Голова комісії
– Коваленко Володимир Петрович, виборчий округ № 6
 
Члени комісії:
1.Головко Яків Яковлевич, виборчий округ № 1;
2.Скальська Ірина Василівна, виборчий округ № 13;
3.Пасічник Лариса Костянтинівна, виборчий округ № 22;
4.Колосов Андрій Миколайович, виборчий округ № 23;
5.Білоус Сергій Миколайович, виборчий округ № 27.
 
3. Комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціальних питань
 
Голова комісії
- Педько Алла Іванівна, виборчий округ № 16
 
Члени комісії:
1.Журавльова Олена Вячеславівна, виборчий округ № 14;
2.Мєтова Оксана Анатоліївна, виборчий округ № 21;
3.Якимець Олександр Васильович, виборчий округ № 26.
 
4. Комісія з врегулювання архітектурно-земельних відносин та охорони навколишнього середовища
 
Голова комісії
– Мисько Сергій Михайлович, виборчий округ № 5
 
Члени комісії:
1.Жарікова Любов Мавліївна, виборчий округ № 2;
2.Пасько Володимиа Леонідович, виборчий округ № 3;
3.Кочеткова Тетяна Іванівна, виборчий округ № 11;
4.Сергєєва Ніна Петрівна, виборчий округ № 15;
5.Яковлєв Володимир Миколайович, виборчий округ № 20.
 
5. Комісія з питань промисловості, енергетики, місцевого господарства та комунальної власності
 
Голова комісії
– Якимець Микола Васильович, виборчий округ № 29
 
Члени комісії:
1.Коваленко Руслан Володимирович, виборчий округ № 8;
2.Ухналь Володимир Миколайович, виборчий округ № 12;
3.Сушнова Ольга Семенівна, виборчий округ № 24; 
4.Колеснікова Людмила Борисівна, виборчий округ № 25.
 

1-1 2-2
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору