Середа, 22 Листопад 2017, 22:08

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість
ЗВІРИМО ЧАС
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ







СТАТИСТИКА
СТАТИСТИКА



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

НАШЕ СЕЛИЩЕ та ВЛАДА

Головна » Категорії » ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ РАДИ


 
ПОСТІЙНІ  КОМІСІЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ  VII  скликання
 (затверджено рішенням сесії від 24.11.2015 №8)
 
1. З питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, гласності, захисту прав людини, зв’язків з об'єднаннями громадян та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарчої діяльності:
Голова комісії      - ГЛИНЧЕНКО Олександр Миколайович, виборчий округ № 14
Члени комісії       - ВОЛКОВ Владислав Васильович, виборчий округ № 1
                              - ГОРБАТЕНКО Ольга Денисівна, виборчий округ № 7
                              - КРАВЧЕНКО Віктор Іванович, виборчий округ № 22
                              - ПАСЬКО Олександр Олександрович, виборчий округ № 3
 
2. З бюджетно-фінансових питань та соціально-економічного розвитку:
Голова комісії      - КОЧЕТКОВА Тетяна Іванівна, виборчий округ № 25
Члени комісії       - ЖУКОВСЬКА Тетяна Григорівна, виборчий округ № 10
                              - КЛАМТ Сергій Дмитрович, виборчий округ № 26
                              - КОРФТетяна Вікторівна, виборчий округ № 9
                              - СКАЛЬСЬКИЙ Володимир Анатолійович, виборчий округ № 11
 
3. З питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров'я та соціальних питань:
Голова комісії      - ПЕДЬКО Алла Іванівна, виборчий округ № 16
Члени комісії       - АЛЯБ’ЄВА Наталія Іванівна, виборчий округ № 8
                             - ГРУШКА Оксана Володимирівна, виборчий округ № 4
                             - ЖУРАВЛЬОВА Олена Вячеславівна, виборчий округ № 12
                             - КОВАЛЕНКО Анна Григорівна, виборчий округ № 13

4. З врегулювання архітектурно-земельних відносин та охорони навколишнього середовища:
Голова комісії     - КІНДРА Олександр Анатолійович, виборчий округ № 6
Члени комісії      - ЄРЕМЕНКО Олександр Григорович, виборчий округ № 5
                            - ЖАРІКОВА Любов Мавліївна, виборчий округ № 2
                            - ОМЕЛЬЧЕНКО Володимир Іванович, виборчий округ № 17
                            - ЯКОВЛЄВ Володимир Миколайович, виборчий округ № 18
 
5. З питань промисловості, енергетики, місцевого господарства, комунальної власності та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарчої діяльності:
Голова комісії    - ВОВК Тарас Васильович, виборчий округ № 24
Члени комісії     - ВАРЕНІЧЕНКО Олег Олексійович, виборчий округ № 13
                           - ЗАНІЗДРА Юрій Миколайович, виборчий округ № 19
                           - ЧУБАКОВ Федір Григорович, виборчий округ № 23
                           - ЯБЛОКОВА Еліна Олександрівна, виборчий округ № 21

1-1 2-2
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ

ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору