Неділя, 16 Червня 2024, 18:01

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

Головна » Документи » 2014 рік » РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 14

РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської області
(п'ятдесята сесія шостого скликання)
 
ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ 
20 червня 2014 року
 
547 Про внесення змін до селищного бюджету на 2014 рік.
548 Про передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу Власівської селищної ради на баланс КП "Власівські мережі"
549 Про затвердження Програми розвитку мінерально-сировинної бази, раціонального використання та охорони надр на території Власівської селищної ради на 2014-2016 роки.
550 Про внесення змін в рішення селищної ради від 18.01.2011 року за № 33 "Про порядок нарахування плати за землю на території Власівської селищної ради".
   
 АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО  ВПЛИВУ
551 Про внесення змін в рішення сесії селищної ради від 23.09.2013 року № 361 "Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах та створення комісії з питань закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах".
552 Про внесення змін в п.2 рішення сесії селищної ради від 20.09.2013 року № 420 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту (договору строкового земельного сервітуту), Світловодському управлінню по експлуатації газового господарства ВАТ "Кіровоградгаз" для будівництва та обслуговування газопроводу середнього та низького тиску і встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку".
553 Про надання згоди ПАТ "Полтаваобленерго" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на яку поширюється право сервітуту, для будівництва підземного кабелю (ЛЕП - 6 кВ) вздовж межі земельної ділянки ПП "Віктор і К" по вул.Молодіжна, 56 в смт Власівка.
554 Про надання згоди ПП "Віктор і К" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на яку поширюється право сервітуту, для будівництва траси трубопроводів від ТОВ "Гідросенд" до цеху дезодорації ПП "Віктор і К" в смт Власівка.
555 Про надання згоди ТДВ "Об’єднання Дніпроенергобудпром" на укладення договору по встановленню сервітуту на частину земельної ділянки площею 0,0640 га з ПП "Віктор і К" для будівництва та обслуговування естакади для трубопроводів між виробничою площадкою ТОВ "Гідросенд" та цехом дезодорації ПП "Віктор і К" по вул.Молодіжна, 63 в смт Власівка.
(із змінами, внесеними рішенням сесії № 579 від 12.09.14)
556 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Космонавтів, 15 в смт Власівка та передачу вищевказаної земельної ділянки площею 0,0705 га безкоштовно у приватну власність гр. України Авраменку О.О.
557 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.України Пустовіт Ганні Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Приморська, 61 в смт Власівка та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
558 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,2611 га гр.України Смірнову Р.Ю. 1/3 ч., Смірновій В.О. 2/3 ч. на праві спільної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) і ведення особистого селянського господарства за адресою: вул.Сергія Даниленка, 4, смт Власівка, м.Світловодськ, Кіровоградської області та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
559 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність гр.України Літвіновій Марині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель, що перебувають у комунальній власності Власівської селищної ради за адресою: вул.Калинова, 26, смт Власівка, м.Світловодськ, Кіровоградської області та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
560 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність гр. України Петько С.О. для ведення садівництва за рахунок земель запасу, що перебувають у комунальній власності Власівської селищної ради, за адресою: вул.Приозерна, 4 в смт Власівка та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
561 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність гр.України Сіверенку О.М. для ведення садівництва за рахунок земель запасу, що перебувають у комунальній власності Власівської селищної ради, за адресою: вул.Приозерна, 8 в смт Власівка та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
562 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність гр.України Красношапці Володимиру Сергійовичу для будівництва індивідуального гаражу за рахунок земель запасу, що перебувають у комунальній власності Власівської селищної ради, за адресою: вул.Лівобережна в районі будинку № 9, смт Власівка м.Світловодськ, Кіровоградської області та надання земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
563 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. України Якимцю Віктору Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Жовтнева, 16 в смт Власівка та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
564 Про внесення змін в рішення сесії селищної ради від 12.03.2010 року № 626 "Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки".
565 Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду гр.Кириченку Ю.В. та Кириченко М.Я. (спільна часткова власність) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Перемоги, 20, смт Власівка м.Світловодська.
566 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
567 Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою гр.України Пасько О.О. щодо відведення земельної ділянки безкоштовно у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення садівництва за адресою: вул.Лісна, 8, смт Власівка.
568 Про надання згоди громадянам України на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів у смт Власівка.
569 Відміна рішення сесії селищної ради від 23.12.2011 року за № 147 "Про надання дозволу Державному підприємству Полтавські магістральні електричні мережі на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право на земельні ділянки під опорамиПЛ – 330КВ "Кременчуцька ГЕС - Кременчук".
Категорія: РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 14 | Додав: Admin (20 Червня 2014)
Переглядів: 1532 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору