Неділя, 14 Липня 2024, 12:58

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

Головна » Документи » 2014 рік » РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 14

РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодська Кіровоградської області
(сорок п'ята сесія шостого скликання)


ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ 
від 28 лютого 2014 року

 476  Про суспільно-політичну ситуацію в Україні.
 477  Про виконання селищного бюджету за 2013 рік.
 478  Про уточнення селищного бюджету на 2014 рік.
 479  Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.04.2012 р. № 184 «Про затвердження Положення про цільовий фонд Власівської селищної ради».
 480  Про затвердження плану з підготовки регуляторних актів на 2014 рік.
 481  Про затвердження Програми приватизації об'єктів, що належать до комунальної власності територіальної громади смт Власівка.
            АНАЛІЗ регуляторного впливу
 482  Про внесення в перелік з добору земельних ділянок комунальної власності, які виставляються для продажу або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах) в смт Власівка.
 483  Про продовження фізичній особі-підприємцю Книш Л.В. договору оренди землі №91/041038300005 від 01 лютого 2009 року по вул.Східна в смт Власівка. 
 484  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту (договору строкового земельного сервітуту терміном на п’ять років) фізичній особі-підприємцю Гуржію Д.Ф. для обслуговування тимчасової споруди (торгівельного павільйону) та провадження підприємницької діяльності і встановлення земельного сервітуту по вул.Молодіжна біля житлового будинку № 16 в смт Власівка та встановити строковий земельний сервітут.
 485  Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці України Коваль Н.А. по вул.Східна, 5 в смт Власівка м.Світловодська Кіровоградської області.
 486  Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право встановлення земельного сервітуту в інтересах фізичної особи-підприємця Смірнової Л.В. під тимчасовою спорудою для провадження підприємницької  діяльності на розі вул.Труда-Молодіжна в смт Власівка м.Світловодська Кіровоградської області.
 487  Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність садівничому товариству "Сегмент" в смт Власівка м.Світловодська Кіровоградської області.
 488  Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право встановлення земельного сервітуту в інтересах гаражного кооперативу "Навігатор" під адміністративною будівлею по вул.Східна,15-а в смт Власівка м.Світловодська Кіровоградської області.
 489  Про розподіл земельної присадибної ділянки та присвоєння поштової адреси по вул.Полтавська, 12 в смт Власівка.
 490  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. України Воліченка Григорія Миколайовича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Чкалова, 16 в смт Власівка та передачу земельної  ділянки безкоштовно у приватну власність.
 491  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. України Живицькій Катерині Кирилівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Шевченка, 34 в смт Власівка та передачу земельної  ділянки безкоштовно у приватну власність.
 492  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. України Дон Ларисі Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Зелена, 100 в смт Власівка та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
 493  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. України Самойленку Анатолію Борисовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.В.Івасюка,6 в смт Власівка та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
 494  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. України Сливці Ірині Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Космонавтів, 5-а в смт Власівка та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
 495  Про надання безкоштовно у приватну власність громадянці України Школяр І.В. земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Зелена, 138-а в смт Власівка.
 496  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
 497  Про надання згоди Пшечуку В.С. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва індивідуального гаражу в гаражному кооперативі по вул.Східна в смт Власівка.
 498  Про внесення змін в рішення сесії селищної ради від 14.06. 2013 року за №355 "Про надання згоди громадянці України Собчак Г.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду для будівництва індивідуального гаража по вул.Східна, 11-а, в смт Власівка м.Світловодська Кіровоградської області".
 499  Про внесення змін в рішення сесії селищної ради від 14.06.2013 року за №356 "Про надання згоди громадянці України Собчак Г.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду для будівництва індивідуального гаража по вул.Східна, 43 в смт Власівка м.Світловодська Кіровоградської області".
 500  Про внесення змін в рішення сесій селищної ради від 14.06. 2013 року за № 352 "Про надання згоди громадянину України Гордійчуку А.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул.Східна в смт Власівка".
 501  Про внесення змін в рішення сесій селищної ради від 14.06. 2013 року за № 353 "Про надання згоди громадянину України Гордійчуку А.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул.Східна в смт Власівка".
 502  Про внесення змін в рішення сесій селищної ради від 14.06.2013 року за № 354 "Про надання згоди громадянину України Кравцю Ю.А. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну для  будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул.Східна в смт Власівка".
 503  Про розторгнення договору оренди землі № 106 від 22.11.2010 р. з ТОВ "Градієнт-2" по вул.Східна, 11-а в смт.Власівка".
504  Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр.Шиліну О.М. для обслуговування промислової бази по вул.Східна, № 11-а в смт Власівка.
505 Про внесення змін в рішення сесій селищної ради від 26.10. 2007 року за № 306 "Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам України".

Категорія: РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 14 | Додав: Admin (28 Лютого 2014)
Переглядів: 1637 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору