Неділя, 16 Червня 2024, 16:37

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

Головна » Документи » 2013 рік » РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 13

РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 15 лютого 2013 року № 308
Власівська селищна рада
м.Світловодська Кіровоградської області
(тридцята сесія шостого скликання)
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
від 15 лютого 2013 року                                     № 308
 
Про затвердження технічної документації
із землеустрою щодо складання документів,
що посвідчують право на земельну ділянку
(договору оренди земельної ділянки на конкурент-
них засадах, шляхом проведення аукціону)
по вул.Молодіжна в районі бомбосховища
ТДВ "О ДЕБП", смт.Власівка
 
Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку (договору оренди земельної ділянки на конкурентних засадах, шляхом проведення аукціону) на 5 (п’ять) років виконавчому комітету Власівської селищної ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, керуючись ст.144 Конституції України, ст.ст. 134-136 Земельного кодексу України , ст.16 "Про оренду землі", пп.34 п.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій селищної ради,-
 
СЕЛИЩНА РАДА в и р і ш и л а :
 
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку (договору оренди земельної ділянки на конкурентних засадах, шляхом проведення аукціону) на 5 (п’ять) років виконавчому комітету Власівської селищної ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що перебували у запасі Власівської селищної ради за адресою: вул.Молодіжна в районі бомбосховища ТДВ "Об’єднання Дніпроенргобудпром", смт.Власівка м.Світловодськ, Кіровоградської області.
 
2. Затвердити технічний паспорт земельної ділянки, яка виставляється для продажу права оренди на 5 (п’ять) років на земельних торгах для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: вул.Молодіжна в районі бомбосховища ТДВ "Об’єднання Дніпроенргобудпром", смт.Власівка м.Світловодськ, Кіровоградської області.
 
3. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки загальною площею 11687 кв.м по вул.Молодіжна в районі бомбосховища ТДВ "Об’єднання Дніпроенргобудпром", смт.Власівка, м.Світловодськ Кіровоградської області складає – 530005,45 грн. (п’ятсот тридцять тисяч п’ять грн. 45 коп.). Стартова ціна продажу на аукціоні права оренди земельної ділянки площею 11687 кв.м. складає 37100,39 грн. (тридцять сім тисяч сто грн. 39 коп.), що становить 7% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 
4.Голові комісії про підготовку, організацію та проведення земельних торгів в формі аукціону в смт.Власівка Кравченко В.І.:
4.1. Забезпечити належну підготовку земельної ділянки до проведення аукціону відповідно до чинного законодавства.
4.2. Відповідно до частини шостої статті 136 Земельного кодексу України визначити виконавця земельних торгів у встановленому законодавстві порядку та укласти договір про їх проведення.
4.3. Про хід виконання рішення сесії селищної ради інформувати селищну раду до 01.05.2013 року.
 
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря селищної ради Коваль Г.Т. та на постійну депутатську комісію з врегулювання архітектурно-земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісії депутат Мисько С.М.).
 
 
Селищний голова                           О.Пасько
Категорія: РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 13 | Додав: Admin (19 Лютого 2013)
Переглядів: 728 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору