П`ятниця, 12 Липня 2024, 17:07

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

Головна » Документи » 2012 рік » РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 12

РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 28 грудня 2012 року № 276
Власівська селищна рада
м.Світловодська Кіровоградської області
(двадцять восьма позачергова сесія шостого скликання)
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
від 28 грудня 2012 року                               № 276
 
Про встановлення земельного сервітуту
на земельну ділянку в інтересах фізичної
особи - підприємця Васильчишина Г.Є.
під тимчасовою спорудою для провадження
підприємницької діяльності по вул.Молодіжна
в районі будівлі № 15 (біля пошти) в
смт.Власівка м.Світловодська
Кіровоградської області
 
Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Васильчишина Г.Є. від 17.12.2012 р. за № 275, схему розміщення тимчасової споруди та благоустрій прилеглої території в М1:500, договір купівлі–продажу майна (торгівельного павільйону) та керуючись ст.144 Конституції України, ст.100 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово–комунального господарства України 21.10.2011 року № 244, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 року за № 1330/20011, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій селищної ради,-
 
СЕЛИЩНА РАДА в и р і ш и л а:
 
1. Надати згоду фізичній особі – підприємцю Васильчишину Геннадію Євгенійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельного сервітуту строком на п’ять років на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0048 га, в тому числі 0,0048 га - забудовані землі під житловою забудовою з трьома і більше поверхами, яка буде використовуватися в комерційних цілях для обслуговування тимчасової споруди (торгівельного павільйону) та провадження підприємницької діяльності по вул.Молодіжна в районі будівлі № 15 (біля пошти) в смт.Власівка м.Світловодська Кіровоградської області.
 
2. Замовник зобов’язаний:
2.1.Виготовити паспорт прив’язки тимчасової споруди у відділі архітектури та містобудування на підставі рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради;
2.2.Укласти з Власівською селищною радою договір про встановлення строкового земельного сервітуту під тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності строком на 5 (п’ять років) на право встановлення особистого строкового сервітуту під тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності (торгівельного павільйону).
 
3. Встановити, що плата за землю по договору сервітуту вноситься замовником у грошовій формі у розмірі орендної плати згідно рішення сесії Власівської селищної ради від 18.01.2011 року за № 33 із змінами (р.с. № 155 від 20.01.2012р.).
 
4. Надати повноваження підпису договору земельного сервітуту селищному голові.
 
5. Відповідальність за підготовку проекту договору сервітуту та повноваження підприємницької діяльності покласти на земельно-комунальний відділ (начальник відділу Жарікова Л.М.).
 
6. Контроль за надходженням плати за користування землею на умовах строкового сервітуту покласти на відділ економіки, фінансів та бухгалтерського обліку (начальник відділу головний бухгалтер Жуковська Т.Г.).
 
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Кравченко В.І. та постійну депутатську комісію з врегулювання архітектурно-земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісії депутат Мисько С.М.)
 
 
Селищний голова                               О.Пасько
Категорія: РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 12 | Додав: Admin (30 Грудня 2012)
Переглядів: 605 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору