Середа, 04 Жовтня 2023, 04:55

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

Головна » Документи » 2014 рік » РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 14

РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської області
(сорок сьома сесія шостого скликання)
 
ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ 
25 квітня 2014 року

 
 508   Про внесення змін до селищного бюджету на  2014 рік.
509  Про передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу Власівської селищної ради на баланс КП "Власівські мережі".
510  Про внесення змін в рішення селищної ради № 130 від 23.12.2011 р. „Про встановлення ставок туристичного збору в смт Власівка”.
511  Про визначення податкових агентів щодо справляння туристичного збору на території Власівської селищної  ради.
512  Про затвердження Переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на підставі цивільно-правових договорів на території Власівської селищної ради.
513  Про затвердження Переліку вільних земельних ділянок несільськогоспо-дарського призначення, які підлягають продажу або продажу прав на них на земельних торгах (аукціоні) на території Власівської селищної ради.
514  Про затвердження схеми розміщення тимчасових споруд  для провадження підприємницької діяльності, які встановлюються на умовах особистого строкового сервітуту на території Власівської селищної ради.
515  Про внесення змін в преамбулу та п.1 рішення сесії селищної ради від 26.12.2001 року за № 241 "Про надання земельної ділянки" та в рішення селищної ради № 518 від 20.05.2005 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою та внесення змін в рішення сесії селищної ради від 26.12.2001 р. №241".
516  Про внесення змін в п.2 рішення сесії селищної ради від 14.06.2013 року № 329 "Про надання згоди ПАТ "Укргідроенрго" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на території Власівської селищної ради".
517  Про внесення змін в п.2 рішення сесії селищної ради від 29.11.2013 року № 437 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність громадянці України Сугаль Віті Володимирівні для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови за адресою: вул.Східна, смт Власівка та надання земельної ділянки у приватну власність".
518  Про відміну рішення селищної ради від 20.09.2013 року за № 392 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту (договору строкового земельного сервітуту строком на 5 (п’ять) років) фізичній особі-підприємцю Васильчишину Г.Є. для обслуговування тимчасової споруди (торговельного павільйону) та провадження підприємницької діяльності, встановлення земельного сервітуту по вул.Молодіжна в районі будівлі № 15 (біля пошти) в смт Власівка" та розірвання договору про встановлення строкового сервітуту під тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності".
519  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах фізичної особи-підприємця Алексєєвої О.Є. для обслуговування тимчасової споруди (торговельного павільйону) та провадження підприємницької діяльності по вул.Молодіжна в районі будівлі № 15 (біля пошти) смт Власівка.
520  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на 5(п’ять) років громадянці України Коваль Н.А. для обслуговування приміщення кафе "Казка" за адресою: вул.Східна, 5, смт Власівка та надання земельної ділянки в оренду.
521  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на 5 (п’ять) років фізичній особі-підприємцю Пахальковій О.П. для обслуговування прибудови та окремого входу магазину за адресою: вул.Молодіжна, 4, смт Власівка та надання земельної ділянки в оренду.
522  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на 25 (двадцять п’ять) років громадянину України Шиліну О.М. для обслуговування промислової бази за адресою: вул.Східна, 11-а, смт Власівка та надання земельної ділянки в оренду.
523  Про надання згоди Товариству з додатковою відповідальністю "Об’єднання Дніпроенргобудпром" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на 25 років в зв’язку з впорядкуванням меж сусідних землекористувачів за адресою: вул.Молодіжна, 63 смт Власівка.
524  Про надання дозволу громадянці Бовбас О.С. для влаштування стоянки транспортних засобів біля магазину "Східний" по вул.Східна,10 в смт Власівка.
525  Про відміну ріщення селищної ради від 28.12.2012 року за № 280 "Про надання згоди гр.Шершньову Ю.О. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та надання земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Космонавтів, 23 в смт.Власівка".
526  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом безкоштовної передачі громадянину України Харченку І.Д. для ведення садівництва за рахунок земель, що перебувають у комунальній власності, за адресою: вул.Зелена, 55 в смт Власівка та надання земельної ділянки безкоштовно у приватну власність
527  Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.України Шкуті Катерині Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства по вул.Кременчуцька, буд.20 в смт Власівка та передачу земельних ділянок безкоштовно у приватну власність.
528  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.України Кривенко Валентині Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення садівництва по вул.Котельникова, 27 в смт Власівка та передачу земельних ділянок безкоштовно у приватну власність.
529  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.України Ігнатченку Василю Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Заводська, 40 в смт Власівка та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
530  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,1059 га гр.України Пшечуку Василю Степановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою: вул.Дніпровська, 14 в смт Власівка та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
531  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.України Горовому Олегу Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення садівництва по вул.Шевченка, 81 в смт Власівка та передачу земельної  ділянки безкоштовно у приватну власність.
532  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність гр.України Пшечуку Василю Степановичу для будівництва індивідуального гаражу за рахунок земель запасу що перебувають у комунальній власності Власівської селищної ради за адресою: вул.Східна, смт Власівка м.Світловодська, Кіровоградської області та надання земельної ділянки безкоштовно у приватну власність
533  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність гр.України Кравцю Юрію Анатолійовичу для будівництва індивідуального гаражу за рахунок земель запасу що перебувають у комунальної власності Власівської селищної ради за адресою: вул.Східна, ГК "Навігатор" ряд № 14, гараж № 51, за адресою: смт Власівка м.Світловодська, Кіровоградської області та надання земельної ділянки у безкоштовно у приватну власність.
534  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність гр.України Гордійчуку Андрію Володимировичу для будівництва індивідуального гаражу за рахунок земель запасу що перебувають у комунальній власності Власівської селищної ради за адресою: вул.Східна, ГК "Навігатор" ряд № 14, гараж № 50, за адресою: смт Власівка м.Світловодська, Кіровоградської області та надання земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
535  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність гр.України Гордійчуку Артему Володимировичу для будівництва індивідуального гаражу за рахунок земель запасу що перебувають у комунальній власності Власівської селищної ради за адресою: вул.Східна, ГК "Навігатор" ряд № 14, гараж № 49, за адресою: смт Власівка м.Світловодська, Кіровоградської області та надання земельної ділянки у безкоштовно у приватну власність.
536  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
537  Про надання згоди гр.Якимцю В.М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та надання земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Жовтнева, 16 в смт.Власівка.
538  Про надання згоди громадянину України Петько С.О. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у приватну власність для ведення садівництва за адресою: вул. Приозерна, 4, смт Власівка.
539  Про надання згоди громадянину України Сіверенку О.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у приватну власність для ведення садівництва за адресою: вул.Приозерна, 8, смт Власівка.
540  Про надання згоди громадянину України Красношапці В.С. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у приватну власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: вул.Лівобережна в районі буд.9, смт Власівка.
541  Про надання згоди громадянину України Іванову О.Я. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у приватну власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: вул.Лівобережна в районі котельні селища,смт Власівка.
542  Про надання згоди громадянці України Перерві Л.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у приватну власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: вул.Східна,  ГК "Навігатор" в смт Власівка.
543  Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам України.
544  Про відміну рішень сесій селищної ради.


 
Категорія: РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 14 | Додав: Admin (25 Квітня 2014)
Переглядів: 1563 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору