Середа, 04 Жовтня 2023, 06:17

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

Головна » Документи » 2013 рік » РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 13

РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 15 лютого 2013 року № 295
Власівська селищна рада
м.Світловодська Кіровоградської області
(тридцята сесія шостого скликання)
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
від 15 лютого 2013 року                     № 295
 
Про внесення змін в рішення селищної ради
від 15.01.2013 року № 289 "Про продовження
земельного сервітуту на земельну ділянку
в інтересах фізичної особи-підприємця
Перепелиці О.О. під тимчасовими спорудами
для провадження підприємницької діяльності
по вул.Лівобережна біля буд. № 12
в смт.Власівка м.Світловодська
Кіровоградської області"
 
Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Перепелиці О.О. від 14.02.2013 року, керуючись п.34 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій селищної ради, -
 
СЕЛИЩНА РАДА в и р і ш и л а:
 
Внести зміни в рішення Власівської селищної ради від 15.01.2013 року №289 "Про продовження земельного сервітуту на земельну ділянку в інтересах фізичної особи-підприємця Перепелиці О.О. під тимчасовими спорудами для провадження підприємницької діяльності по вул.Лівобережна біля буд.№12 в смт.Власівка м.Світловодська Кіровоградської області" та викласти його в такій редакції:
 
«1.Продовжити строковий земельний сервітут в інтересах фізичної особи – підприємця Перепелиці Олександра Олексійовича строком на п’ять років на земельну ділянку площею 45.5 кв.м, у тому числі: 45,5 кв.м – забудовані землі під житловою забудовою з трьома і більше поверхами, яка буде використовуватися в комерційних цілях для обслуговування тимчасової споруди (торгівельного павільйону) та провадження підприємницької діяльності по вул.Лівобережна біля буд.№12 в смт.Власівка м.Світловодська Кіровоградської області.
Категорія земель: б) землі житлової та громадської забудови.
 
2.Продовжити строковий земельний сервітут в інтересах фізичної особи – підприємця Перепелиці Олександра Олексійовича строком на п’ять років на земельну ділянку площею 45.5 кв.м, у тому числі: 45,5 кв.м – забудовані землі під житловою забудовою з трьома і більше поверхами, яка буде використовуватися в комерційних цілях для обслуговування тимчасової споруди (торгівельного павільйону) та провадження підприємницької діяльності по вул.Лівобережна біля буд.№12 в смт.Власівка м.Світловодська Кіровоградської області.
Категорія земель: б) землі житлової та громадської забудови
 
3.Замовник зобов’язаний:
3.1.Виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельного сервітуту.
3.2.Укласти з Власівською селищною радою договір про встановлення строкового земельного сервітуту під тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності (торгівельного павільйону) строком на 5 (п’ять років).
 
4.Плата по договору сервітуту вноситься замовником у грошовій формі у розмірі орендної плати за землю згідно рішення сесії Власівської селищної ради від 18.01.2011 року за № 33 з змінами (р/с. № 155 від 20.01.2012р.).
 
5.Надати повноваження підпису договору земельного сервітуту селищному голові.
 
6.Відповідальність за підготовку проекту договору сервітуту та повноваження підприємницької діяльності покласти на земельно-комунальний відділ (начальник відділу Жарікова Л.М.).
 
7.Контроль за надходженням плати за користування землею на умовах строкового сервітуту покласти на бухгалтерську службу селищної ради (головний бухгалтер Жуковська Т.Г.).
 
8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Кравченко В.І. та постійну депутатську комісію з врегулювання архітектурно-земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісії депутат Мисько С.М.)».
 
 
Селищний голова                                                       О.Пасько
Категорія: РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 13 | Додав: Admin (16 Лютого 2013)
Переглядів: 580 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору