Понеділок, 29 Травня 2023, 21:11

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

Головна » Документи » 2013 рік » РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 13

ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 29 листопада 2013 року
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА 
м.Світловодська Кіровоградської області 
(сорокова сесія шостого скликання)


ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ 
від  29 листопада 2013 року

 428  Про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2013 року.
 429 Про списання основних засобів з балансу Власівської селищної ради КУ „Лікарська амбулаторія”.
 430 Про затвердження Переліку закладів культури базової мережі.
 431 Про внесення змін у складі комісій, які діють при Власівській селищній раді.
 432 Про затвердження Протоколу № 1 від 12.11.2013 р. засідання комісії з питань закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Власівської селищної ради та результату конкурсного відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів.
ДОДАТОК до рішення ПРОТОКОЛ № 1 від 12.11.2013 р.
 433 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту (договору строкового земельного сервітуту терміном на п’ять років) фізичній особі-підприємцю Потапову С.А. для обслуговування тимчасової споруди (торгівельного павільйону) та провадження підприємницької діяльності і встановлення земельного сервітуту по вул.Молодіжна, між будинками №8 та №10 в смт Власівка.
 434 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність громадянину України Атрощенку В.В. для ведення садівництва за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: вул.Труда, 29-а в смт Власівка та надання земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
 435 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність громадянці України Петровій Л.В. для ведення садівництва за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: вул.Жовтнева, біля буд.№ 2/12 в смт Власівка та надання земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
 436 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність громадянину України Тимошенку Олександру Васильовичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови за адресою: вул.Східна, смт Власівка та надання земельної ділянки у приватну власність.
 437 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність громадянці України Сугаль Віті Володимирівні для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови за адресою: вул.Східна, смт Власівка та надання земельної ділянки у приватну власність.
 438 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Курятнікову В.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул.Котельникова, 20 в смт Власівка та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
 439 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам України Скрипник Є.Х., Скрипник К.В., Скрипник Л.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул.Зелена, 43-а, в смт Власівка та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
 440 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Якуніній Вірі Павлівні для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул.Перемоги, 21 в смт Власівка та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
 441 Про передачу громадянці України Ярошевській Олександрі Захарівні безкоштовно у приватну власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул.Зелена, 144 в смт Власівка.  
 442 Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право встановлення земельного сервітуту в інтересах фізичної особи-підприємця Бовбаса Р.В. під тимчасовою спорудою для  провадження підприємницької діяльності по вул.Молодіжна біля будівлі №15 (пошта) в смт Власівка м.Світловодська Кіровоградської області.
 443 Про надання згоди громадянину України Харченку І.Д. на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва по вул.Зелена, 55.
 444 Про надання згоди громадянину України Нестеренку В.І. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для передачі в оренду для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Молодіжна, 51, смт Власівка м.Світловодська Кіровоградської області.
 445 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам України.
 446 Про внесення змін в  рішення селищної ради від 11.11.2013 року за № 427 "Про надання згоди громадянці України Собчак Г.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду з послідуючим викупом для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Молодіжна №1/5 в смт. Власівка".
 447 Про внесення доповнень до плану з підготовки регуляторних актів на 2013 рік.

Категорія: РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 13 | Додав: Admin (29 Листопада 2013)
Переглядів: 750 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору