Вівторок, 23 Квітня 2024, 22:05

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ







СТАТИСТИКА
СТАТИСТИКА



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

Головна » Документи » 2012 рік » РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 12

РІШЕННЯ сесії № 219 від 21 вересня 2012 року
Власівська селищна рада
м.Світловодська Кіровоградської області
(двадцять третя сесія шостого скликання)
 
 Р І Ш Е Н Н Я
 
від 21 вересня 2012 року                     № 219
 
Про затвердження Порядку визначення
відновної вартості зелених насаджень
на території Власівської селищної ради
 
На виконання вимог ст.26 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Постанови кабінету міністрів України "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах" із змінами від 11.04.2012 р. № 3491, Методики визначення відновної вартості зелених насаджень (надалі Методика), затвердженої наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 р. № 127, Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" та керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Правилами благоустрою території селища Власівка, затвердженими рішенням сесії селищної ради від 24.12.2010 року за № 23 та з метою охорони, утримання та відновлення зелених насаджень та забезпечення відповідних надходжень до селищного бюджету, -
 
СЕЛИЩНА РАДА в и р і ш и л а :
 
1.Затвердити Порядок визначення відновної вартості зелених насаджень на території Власівської селищної ради (додається).
 
2.Затверджений Порядок визначення відновної вартості зелених насаджень на території Власівської селищної ради довести до відома землекористуавчів через засоби масової інформації: газету "Світловодськ вечірній" та веб.сайт Власівської селищної ради (www.rada-vlasovka.at.ua).
 
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з регулювання архітектурно-земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісії депутат Мисько С.М.), постійну депутатську комісію з питань промисловості, енергетики, місцевого господарства та комунальної власності (голова комісії депутат Якимець М.В.)
 
Селищний голова О.Пасько
 
 
Затверджено
рішенням Власівської селищної ради
№ 219 від 21 вересня 2012 р.
 
ПОРЯДОК
ВИЗНАЧЕННЯ ВІДНОВНОЇ ВАРТОСТІ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ
НА ТЕРИТОРІЇ ВЛАСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
 
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Порядок визначення відновної вартості зелених насаджень на території селища Власівка м.Світловодська Кіровоградської області (надалі Порядок) розроблено відповідно до Методики визначення відновної вартості зелених насаджень (надалі Методика), затвердженої наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009р. №127, ст.26 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Постанови кабінету міністрів України "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах" із змінами від 11.04.2012 р. №3491, Положення Бухгалтерського обліку 16 "Витрати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.99 р №318.
Порядок визначає механізм формування відновної вартості всіх видів зелених насаджень у смт. Власівка.
Порядок призначений для обґрунтування нарахування відновної вартості зелених насаджень (дерев, кущів, газонів, квітників) у смт. Власівка, що підлягає сплаті при видаленні зелених насаджень або при їх втраті у зв’язку з відведенням земельної ділянки у встановленому порядку юридичній або фізичній особі. 
Розрахунки вартості робіт з відновлення зелених насаджень проведені при умові дотримання агротехнічних норм і правил створення зелених насаджень, технологічної послідовності виконання робіт, зональної цінності ділянок селищної території, норм витрат часу, матеріалів, машин і механізмів встановлених ресурсними кошторисними нормами та технологічними картами.
 
2. ПОРЯДОК НАРАХУВАННЯ ВІДНОВНОЇ ВАРТОСТІ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ
Визначення відновної вартості дерев та кущів Відповідно до Методики відновна вартість дерев та кущів розраховується за формулою:
 
Вв = Вств + Ву,
 
де: Вв - відновна вартість дерев та кущів;
Вств - вартість створення дерев та кущів (комплексу робіт з посадки і догляду за ними протягом дворічного періоду), яка визначається кошторисним розрахунком, який надається відділом економіки, фінансів та бухгалтерського обліку селищної ради;
Ву - вартість утримання дерев та кущів за попередні роки з урахуванням характеристик, які визначають їх цінність.
 
Вартість створення зелених насаджень (дерев або кущів) залежить від якості посадкового матеріалу. Згідно Норм проектування зелених насаджень міст в різних природних зонах України. РСН-183-76, табл.7., при озелененні застосовується посадковий матеріал наступних якісно-вікових груп, а саме: великовікові дерева з грудкою землі, крупномірні та хвойні саджанці з грудкою землі, кущі з грудкою землі.
 
При розрахунках відновної вартості зелених насаджень, в залежності від зони містобудівної цінності застосовується наступний посадковий матеріал:
1 зона - дерева з грудкою землі 1,0x0,6м
2 зона - дерева з грудкою землі 0,8x0,6м
3 зона - дерева з грудкою землі 0,5x0,4м
1 - 3 зона – кущі з грудкою землі 0,25х0,2м
 
Вартість утримання дерев та кущів за попередні роки розрахована на основі економічно обґрунтованих витрат . на виконання робіт з їх утримання за попередні роки до досягнення ними віку, в якому відбувається їх обстеження.
 
Розрахунок виконується за такою формулою:
 
Ву =Вдм х В х Кя х Кз
 
де: Ву - вартість утримання дерев та кущів;
Вдм - вартість утримання дерев та кущів протягом року за розрахунками відділу економіки, фінансів та бухгалтерського обліку селищної ради;
В - вік дерев або кущів;
Кя - коефіцієнт якісного стану;
Кз - коефіцієнт зонального розподілу території міста
 
Вік дерева (В) або куща визначається комісією за п’ятирічними віковими періодами, або рахується за матеріалами інвентаризації насаджень. Граничним значення віку є усереднена вікова межа експлуатації, наведена у додатку 1.
 
Коефіцієнти якісного стану (Кя) дерев та кущів наведені у додатку 3 і визначаються за такими ознаками:
добрий - дерева здорові, нормально розвинені, листя густе, рівномірно розміщене на гілках листя чи хвоя, нормального розміру і забарвлення, відсутні ознаки хвороб і шкідливих ран, ушкоджень стовбурів і скелетних гілок, а також дупел;
задовільний - дерева здорові, але з ознаками уповільненого росту, з нерівномірно розвиненою кроною, на гілках мало листя, є незначні механічні пошкодження і невеликі дупла;
незадовільні - дерева дуже ослаблені, стовбури мають викривлення, крони слабо розвинені, є сухі та всихаючи гілки, приріст однорічних пагонів незначний, технічно пошкоджені стовбури, дупла.
 
Коефіцієнт зонального розподілу території міста (Кз) визначається з урахуванням містобудівної цінності ділянки, відповідно до додатку 4.
 
Зони містобудівної цінності території смт.Власівка визначаються відповідно до додатку 5 та уточнюються згідно карти-схеми селища. (додається).
 
У разі встановлення комісією необхідності пересадження дерев або кущів, сума їх відновної вартості складається з фактичної вартості робіт пересадження рослин та догляду за ними протягом 2 років.
 
Визначення відновної вартості газонів
 
Відновна вартість газонів розраховується із урахування вимог державних стандартів, норм і правил та застосуванням коефіцієнтів функціональної належності, якісного стану та зонального розподілу території міста за формулою:
 
Вв = Вств х Кф х Кя х Кз,
 
де: Вв - відновна вартість газонів;
Вств - вартість створення газонів, що визначається кошторисним розрахунком, який надається відділом економіки, фінансів та бухгалтерського обліку селищної ради;
Кф - коефіцієнт функціональної належності;
Кя - коефіцієнт якісного стану;
Кз - коефіцієнт зонального розподілу території міста
 
Коефіцієнт функціональної належності газонів - Кф (партерні, звичайні, лучні) визначається відповідно до додатку 6.
 
Коефіцієнт якісного стану (Кя) газонів визначається за такими ознаками:
добрий – поверхня добре спланована, трава густа, однорідна, рівномірна, регулярно підстригається, колір інтенсивно зелений, бур’янів і моху немає;
задовільний – поверхня газону зі значними нерівностями, травостій нерівний, багато бур’янів, підстригається нерегулярно, колір зелений, витоптаних місць немає;
незадовільний – травостій рідкий, неоднорідний, різнобарвний, переважно жовтого відтінку, багато широколистих бур’янів, моху та витоптаних місць.
 
Коефіцієнт зонального розподілу території селища (Кз) визначається з урахуванням містобудівної цінності ділянки, відповідно до додатку 4.
 
Зони містобудівної цінності території смт.Власівка визначаються відповідно до додатку 5 та уточнюються згідно карти-схеми селища (додається).
 
Визначення відновної вартості квітників
 
Відновна вартість квітників розраховується з урахування вимог державних стандартів, норм і правил та застосуванням коефіцієнтів функціональної належності, якісного стану та зонального розподілу території міста за формулою:
 
Вв = Вств х Кя х Кз,
 
де: Вв - відновна вартість квітників;
Вств - вартість створення квітників, що визначається кошторисним розрахунком, який надається відділом економіки, фінансів та бухгалтерського обліку селищної ради;
Кя - коефіцієнт якісного стану;
Кз - коефіцієнт зонального розподілу території міста.
 
Коефіцієнт якісного стану квітників (Кя) визначається відповідно до додатку 3.
 
Якісний стан квітників визначають за такими ознаками:
добрий – поверхня старанно вирівняна, грунт удобрений, рослини добре розвинені, однокові за якістю, бур'янів немає;
задовільний – поверхня погано вирівняна, мало внесено добрив у грунт, рослини нормально розвинені, є бур’яни, догляд за квітниками і ремонт нерегулярні;
незадовільний – поверхня має значні нерівності, добрива не внесені, рослини слаборозвинені, багато бур’янів, сухого листя.
 
Коефіцієнт зонального розподілу території селища (Кз) визначається з урахуванням містобудівної цінності ділянки, відповідно до додатку 4.
 
Зони містобудівної цінності території смт.Власівка визначаються відповідно до додатку 5 та уточнюються згідно карти-схеми селища (додається).
 
3. ОПИС МЕЖ ЗОН МІСТОБУДІВНОЇ ЦІННОСТІ СЕЛИЩА ВЛАСІВКА
 
До центральної зони входить вулиці селища:
 
Зона І : вул.Молодіжна; вул.Східна; вул.Лівобережна; вул.Висоцького; вул.Центральна; вул.Паркова; вул.Приозерна; вул.Труда; бул.Космонавтів, вул.Піщана; вул.Першотравнева (з буд.59); вул.Спортивна; вул.Зелена (з буд.89); вул.Заводська (біля буд.42); площа Героїв До середньої зони входять вулиці селища:
 
Зона ІІ : вул.Першотравнева (з буд.1 до буд.3); вул.Шевченка; вул.Зелена (з буд.1 до буд.87); вул.Заводська; вул.Долинська; вул.Полтавська; вул.Колгоспна; вул.Котельникова; вул.Приморська. До периферійної зони входять вулиці селища:
 
Зона ІІІ : територія селища, що не ввійшла у зону І та зону ІІ.
 
Межі зон розташування зелених насаджень визначені відповідно до існуючої карти - схеми оціночних районів селища Власівка (додається).
 
 
Додаток 1
до рішення селищної ради
№ 219 від 21 вересня 2012 року
 
Усереднена вікова межа
експлуатації деревних чагарникових рослин і газонів
у зелених насадженнях населених пунктів
 
 
Характеристика дерев і чагарників
Вікова межа, років, об'єкт зеленої зони
Лісопарки, санітарно-захисні зони
Парки, сквери
Вулиці, проїзди, площі
 
Повільноростучі дерева листяних і хвойних порід - дуба, липа, каштана, ясеня, сосни, тощо
 
120
 
90
 
60
 
Швидкоростучі дерева акація, тополі, берези, верби, тощо
 
80
 
70
 
45
 
Чагарники
 
20
 
20
 
15
 
 
Газони
 
10
 
10
 
5
 
Додаток 2
до рішення селищної ради
№ 219 від 21 вересня 2012 року
 
ЗРАЗОК
                                                                   О Р Д Е Р
                                             на видалення зелених насаджень

_________________________                          "____" ________________20 року
(назва населеного пункту)
 
На основі рішення від "_____"_ ___ 20__року N _____ _______________________
                                                                                              (назва компетентного органу)
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
дозволяється: _________________________________________________________
______________________________________________________________________
                                    (назва підприємства, організації, установи)
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
                                                                (місцезнаходження)
 
згідно     з     актом     обстеження     зелених     насаджень,
складеним «___»__________20__року, погодженим з територіальними органами
центрального   органу   виконавчої   влади   у   сфері   охорони   навколишнього
природного середовища від «___»___________20__ року видалення дерев, кущів,
газонів і квітників _______________________________________________________
                                                   (кількість та вид зелених насаджень)
 
Термін видалення встановлюється до "_____"______________20_____року.
 
Благоустрій та озеленення провести до "____" _____________ 20____року.
 
Використання вирубаної деревини _________________________________________
______________________________________________________________________
 
Зелені насадження, які залишаються в межах визначеної ділянки, передаються
на збереження ___________________________________________________________
______________________________________________________________________
 
Дата відкриття ордера                           Дата закриття ордера
«____» _________________20___року      «_____» _______________20___року
 
Керівник органу,
який видає ордер ____________________________ __________________________
                                          (підпис)                                                     (прізвище та ініціали)
М.П.
Додаток 3
до рішення селищної ради
№ 219 від 21 вересня 2012 року
 
КОЕФІЦІЄНТ
якісного стану дерев, кущів, газонів і квітників
 

Якісний стан

Коефіцієнт якісного стану (Кя)

добрий

1,0

задовільний

0,7

незадовільний

0,3

 
Додаток 4
до рішення селищної ради
№ 219 від 21 вересня 2012 року
 
КОЕФІЦІЄНТ
зонального розподілу території населеного пункту
 
Групи населених пунктів залежно
від кількості населення
(тис. осіб)
Коефіцієнт зонального розподілу території населеного пункту (Кз)
Центральна зона
містобудівної цінності
Середня зона
містобудівної цінності
Периферійна зона
містобудівної цінності
Понад 1000
3,0
2,7
2,4
500-1000
2,7
2,4
2,2
250-500
2,4
2,2
1,9
100-250
2,2
1,9
1,7
50-100
-
1,7
1,3
до 50
-
1,3
1,0
 
Додаток 5
до рішення селищної ради
№ 219 від 21 вересня 2012 року
 
ЗОНИ
містобудівної цінності територій населених пунктів

Групи населених пунктів
залежно від кількості населення
(тис. осіб)
Зони містобудівної цінності
Центральна зона
Середня зона
Периферійна зона
Понад 1000
до 5,5 км від центру селища
5,5 - 7,5 км 
більше 7,5 км
500-1000
до 3,0 км від центру селища
3,0 - 5,5 км
більше 5,5 км
250-500
до 2,5 км від центру селища
2,5 - 3,5 км
більше 3,5 км
100-250
до 1,5 км від центру селища
1,5 - 2,5 км 
більше 2,5 км
50-100
-
до 2 км від центру селища
більше 2 км
до 50
-
до 1 км від центру селища
більше 1 км

Додаток 6
до рішення селищної ради
№ 219 від 21 вересня 2012 року
 
КОЕФІЦІЄНТ
функціональної належності газонів
 

Функціональна належність газонів

Коефіцієнт функціональної належності газонів (Кф)

Партерні газони

1,25

Газони звичайні (садово-паркові та спеціального призначення)

1,0

Лучні газони

0,5

Категорія: РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 12 | Додав: Admin (23 Вересня 2012)
Переглядів: 1701 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору