Субота, 09 Грудня 2023, 16:52

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

Головна » Документи » 2012 рік » РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 12

РІШЕННЯ СЕСІЇ № 216 від 21 вересня 2012 року
Власівська селищна рада
м.Світловодська Кіровоградської області
(двадцять третя сесія шостого скликання)
 
Р І Ш Е Н Н Я
від 21 вересня 2012 року         № 216
 
Про затвердження Методики
розрахунку та визначення
мінімальної вартості місячної
оренди 1 кв.м загальної площі
нерухомого майна фізичних осіб
на території смт.Власівка
 
Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб" від 29.12.2010 р. № 1253, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 434 від 27.08.2012 р. „Прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України на 2013 рік”, Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України № 215 від 30.09.1998 р. "Про затвердження Єдиного класифікатора житлових будинків залежно від якості житла та наявного інженерного обладнання", п.п.170.1.2 ст.170 Податкового кодексу, відповідно до листа Світловодської ОДПІ від 31.08.2012 р. № 4255/10/17022, щодо визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб та з метою забезпечення відповідних надходжень до селищного бюджету, -
 
СЕЛИЩНА РАДА в и р і ш и л а :
 
1.Затвердити Методику розрахунку мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.м. загальної площа нерухомого майна фізичних осіб на території смт.Власівка, що додається.
 
2. Визначити мінімальну вартість місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у розмірі:
· 3,90 грн. – для некомерційної діяльності, в тому числі для проживання фізичних осіб;
· 7,80 грн. – для виробничої діяльності;
· 11,70 грн. – для комерційної діяльності.
 
3. Виконавчому комітету селищної ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації, а саме газеті „Світловодськ вечірній” та сайті Власівської селищної ради.
 
4. Направити копію прийнятого рішення в ДПІ м.Світловодська у десятиденний строк з дня його оприлюднення.
 
5. Рішення набуває чинності з 01 січня 2013 року.
 
6. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійнім депутатським комісіям: з бюджетно-фінансових питань та соціально-економічного розвитку (голова комісії депутат Коваленко В.П.), з питань промисловості, енергетики, місцевого господарства та комунальної власності (голова комісії депутат Якимець М.В.).
 
Селищний голова                                   О.Пасько
 
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням Власівської селищної ради
від 21 вересня 2012 р. № 216
 
М Е Т О Д И К А
розрахунку мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.м загальної площі
нерухомого майна фізичних осіб на території смт.Власівка
 
1. Ця Методика визначає порядок розрахунку мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території селища для нарахування та оподаткування одержаного доходу, згідно вимог підпункту 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 р. №1253 „Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб” Відповідно до цієї Методики орендарі (крім орендарів – фізичних осіб, що не є суб’єктами господарювання), які згідно з пп. 170.1.2 п.170.1 статті 170 Податкового кодексу України є податковими агентами платників податку – орендодавців, визначають під час нарахування доходу від надання в оренду (суборенду), житлового найму (піднайму) нерухомого майна (включаючи земельну ділянку, на якій розміщується нерухоме майно, присадибну ділянку), крім земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю, (далі – оренда нерухомого майна), мінімальну суму орендного платежу за повний чи неповний місяць такої оренди. Мінімальний розмір плати за користування житловим приміщенням за договором піднайму визначається відповідно до цієї Методики з урахуванням ст.95 Житлового кодексу УРСР .
 
2. У цій Методиці терміни вживаються у значенні, наведеному в Податковому кодексі України.
 
3. Мінімальна сума орендного платежу за нерухоме майно визначається виходячи з мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна за такою формулою:
 
П = З х Р,
 
де П – мінімальна сума орендного платежу за нерухоме майно у грн.;
З – загальна площа орендованого нерухомого майна у кв.м.;
Р - мінімальна вартість місячної оренди 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна з урахуванням його місцезнаходження, інших функціональних та якісних показників, що встановлюється органом місцевого самоврядування селища, на території якої розміщено зазначене майно, у гривнях.
 
4. Мінімальна вартість місячної оренди 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб (Далі об’єкт оренди) визначається за формулою:
 
Рн Р = ------- * ф К * 12
 
де Р – мінімальна вартість місячної оренди 1 кв.м. загальної площі об’єкта оренди;
Рн – середня вартість 1 кв.м. новозбудованого об’єкта, подібного до орендованого;
К – коефіцієнт окупності об’єкта нерухомості у разі надання його в оренду;
ф – коефіцієнт функціонального використання об’єкта оренди.
 
5. Встановити наступні розмірі вихідних даних для розрахунку мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території селища:
 
Рн – 4447 грн. (Прогнозний середньорічний показник опосередкованої вартості спорудження житла по Кіровоградській області на 2013 рік, згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 434 від 27.08.2012 р.)
К – відповідно до наказу Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України № 215 від 30.09.1998 р. визначений клас будівель по капітальності та строки їх служби. (Середній строк експлуатації будівель у смт.Власівка відповідно відносяться до першого-третього, п’ятого-шостого класів та дорівнює 95 років).
ф - відповідно до рекомендацій Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 р. № 1253 „Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб встановлюється в наступних розмірах для:
- комерційної діяльності – 3;
- виробничої діяльності – 2;
- некомерційна діяльність, у тому числі для проживання фізичних осіб – 1.
 
6. Відповідно до вищевизначеного розрахунку, визначити мінімальну вартість місячної оренди 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території селища в таких розмірах:
 
грн.
 
Функціональне використання об’єкта нерухомого майна залежно від виду діяльності
  
 
Комерційна діяльність
 
 

11,70

 
Виробнича діяльність
 
 

7,80

 
Некомерційна діяльність, у тому числі для проживання фізичних осіб
 
 

3,90


 
 
Категорія: РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 12 | Додав: Admin (21 Вересня 2012)
Переглядів: 1941 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору