Субота, 09 Грудня 2023, 17:16

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

Головна » Документи » 2012 рік » РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 12

РІШЕННЯ сесії № 177 від 20 березня 2012 року
Власівська селищна рада
м.Світловодська Кіровоградської області
(сімнадцята позачергова сесія шостого скликання)
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
від 20 березня 2012 року                   № 177

(із змінами, внесеними згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13) 

Про затвердження Положення про
конкурсний відбір суб'єктів оціночної
діяльності для проведення незалежної
оцінки майна комунальної власності
територіальної громади селища Власівка
та виконавців робіт із землеустрою
(слова виключено згідно рішення сесії
№ 361 від 23.08.13)
 
З метою врегулювання процедури конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13) та суб’єктів оціночної діяльності під час проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для продажу вільних від забудови земельних ділянок комунальної власності або прав на них, викупу земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, що перебувають у власності громадян і юридичних осіб; визначення ринкової вартості об’єктів нерухомого майна під час їх продажу або надання в оренду, відповідно до Земельного кодексу України, Закону України «Про оцінку земель» Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. N 1103 «Деякі питання визначення оціночної вартості нерухомості та об'єктів незавершеного будівництва, що продаються (обмінюються)», Наказу Фонду Державного майна України від 29.08.2011 р. № 1270 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності», керуючись ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

СЕЛИЩНА РАДА вирішила:

1. Затвердити Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади селища Власівка та виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13) (додається).
2. Затвердити склад конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади селища Власівка та виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13) (додається).
3. Доручити підприємствам-балансоутримувачам комунального майна, виконавчому комітету Власівської селищної ради укладати договори із суб’єктами оціночної діяльності - переможцями конкурсу щодо проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності та виконання робіт із землеустрою визначених положенням, затвердженим п. 1 цього рішення.
4. Це рішення набирає чинності з дня його опублікування у місцевих засобах масової інформації, а саме газеті „Світловодськ вечірній” та на веб-сайті Власівської селищної ради.
5. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з врегулювання архітектурно-земельних відносин та охорони навколишнього середовища ( Мисько С.М.) та постійній комісії з питань промисловості, енергетики, місцевого господарства та комунальної власності (Якимець М.В.), а організацію його виконання – заступнику селищного голови Кравченку В.І.
 
Селищний голова                           О.Пасько
 
Затверджено
рішенням Власівської селищної
ради № 177 від 20.03.2012 року
 
ПОЛОЖЕННЯ
про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності
комунальної власності територіальної громади селища Власівка
та виконавців робіт із землеустрою
(слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13)
 
1. Загальні положення
1.1. Це Положення визначає процедуру конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13) та суб'єктів оціночної діяльності - суб’єктів господарювання у сфері оцінки земель та майна, які отримали ліцензії на виконання землеоціночних робіт (далі - суб'єкти оціночної діяльності) та оцінки майна і майнових прав.
Ця процедура поширюється при відборі суб’єктів оціночної діяльності у випадках, визначених ст. 7 Закону України „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, ст. 13 Закону України „Про оцінку земель” при умові, що вартість послуг з незалежної оцінки майна або експертної грошової оцінки земельних ділянок чи прав на них (далі - оцінки) менша 100 тис.грн.
Якщо під час проведення конкурсу з'ясується, що вартість послуг з незалежної оцінки дорівнює або перевищує 100 тис.грн., закупівлі цих послуг здійснюється відповідно до Закону України „Про здійснення державних закупівель”.
1.2. У цьому Положенні нижченаведені терміни вживаються в такому значенні:
конкурсна документація - конкурсна пропозиція та підтвердні документи;
конкурсна пропозиція - пропозиція учасника конкурсу щодо вартості виконання робіт з оцінки;
підтвердні документи - документи, що визначають правовий статус претендента та містять інформацію про склад оцінювачів, які безпосередньо надаватимуть послуги з виконання робіт із землеустрою та незалежної оцінки майна або землеоціночних робіт, їх практичний досвід, а також відповідні документи, що підтверджують право на проведення таких робіт;
учасник конкурсу - суб'єкт оціночної діяльності, який виявив бажання взяти участь у конкурсі та подав до конкурсної комісії необхідні документи, передбачені умовами конкурсу та опубліковані в оголошенні про проведення конкурсу;
суб'єкти оціночної діяльності - суб'єкти господарювання, визначені ст. 5 Закону України „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” та ст. 6 „Про оцінку земель”.
 
2. Конкурсна комісія по відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13). Вимоги до суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13), які бажають взяти участь в конкурсі
2.1. Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади селища Власівка та виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13) здійснюється конкурсною комісією по відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13) (далі - комісія), утвореною Власівською селищною радою. Конкурсна комісія утворюється у складі 9-ти осіб з числа працівників виконавчого органу Власівської селищної ради та депутатів Власівської селищної ради. Засідання конкурсної комісії правомочне у разі присутності більше половини її членів.
2.2. Очолює комісію голова. Голова комісії у межах наданих повноважень:
2.2.1. скликає засідання комісії;
2.2.2. головує на засіданнях комісії;
2.2.3. видає розпорядження та доручення, обов'язкові до виконання для членів комісії;
2.2.4. організовує підготовку матеріалів для подання на розгляд комісії;
2.2.5. представляє комісію у відносинах з установами та організаціями.
2.3. Секретар комісії:
2.3.1. забезпечує виконання доручень голови комісії;
2.3.2. готує матеріали для розгляду на засіданні комісії;
2.3.3. оформляє протоколи засідань комісії.
2.4. На період довготривалої відсутності голови комісії (через хворобу, у разі відпустки, з інших поважних причин) його повноваження надаються заступнику голови конкурсної комісії, а в разі відсутності секретаря комісії – будь-якому її члену.
2.5. Конкурсна комісія:
2.5.1. проводить конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13);
2.5.2. забезпечує рівні умови для всіх учасників, об'єктивний та чесний вибір переможця;
2.5.3. забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань конкурсного відбору, визначених цим Положенням;
2.5.4. здійснює інші дії, передбачені Законом „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”.
2.6. До участі в конкурсі можуть бути допущені:
2.6.1. суб'єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, яким передбачено здійснення діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об'єкту оцінки;
2.6.2. виконавці робіт із землеустрою та суб'єкти оціночної діяльності, які мають ліцензію на виконання землеоціночних робіт, отриману відповідно до Закону України „Про ліцензування певних видів господарської діяльності”.
2.7. Вимогами до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13):
2.7.1. наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки подібних об'єктів оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 19.12.2001 N 2355, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.12.2001 за N 1092/6283 (із змінами);
2.7.2. (Пункт виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13)
2.7.3. наявність досвіду виконавця робіт із землеустрою та суб'єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки подібного об’єкта оцінки;
2.7.4. переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (незалежної оцінки об’єктів приватизації, оренди, експертної грошової оцінки земельної ділянки), та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна.
2.7.5. письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.
2.7.6. проект завдання на виконання робіт, у якому зокрема має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати замовник та перелік документів та матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.
 
3. Підготовка до проведення конкурсу
3.1. З метою опублікування умов конкурсу земельно-комунальний відділ Власівської селищної ради подає для комісії інформацію про перелік об'єктів вільних земельних ділянок, які надаються у користування або у власність на земельних торгах та про об'єкти оцінки, за встановленою формою, наведеною у додатку 1 до цього Положення.
3.2. Інформація про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13) має містити:
- дату, час і місце проведення конкурсу;
- дані про місцезнаходження, площу, цільове призначення земельної ділянки, визначене відповідно до земельного законодавства;
- відомості про об'єкт оцінки відповідно до додатка 1 до цього Положення;
- кінцевий термін подання документів;
- строк виконання робіт у календарних днях (за потреби);
- перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії;
- вимоги до учасників конкурсу (кваліфікаційні вимоги, вимоги щодо практичного досвіду з оцінки, зокрема подібного майна);
- відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони.
3.3. Оголошення про проведення конкурсу публікується в місцевих друкованих засобах масової інформації, а саме газеті „Світловодськ вечірній” та на веб-сайті Власівської селищної ради не пізніше ніж за 15 днів до дати розкриття конкурсних пропозицій. Оголошення може бути опубліковано додатково в інших засобах масової інформації.
3.4. Учасники подають до конкурсної комісії конкурсну документацію, у письмовій формі, українською мовою. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, прошита, пронумерована, із нотаріально посвідченими копіями долучених документів (а в подальшому - протягом року - без нотаріального посвідчення, завірені печаткою та підписом учасника, з відміткою в заяві про дату проведення конкурсу, до якого долучались нотаріально посвідчені копії документів) з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: „На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності або виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13)”.
До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13), належать:
- заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13) за встановленою формою (додаток 2);
- витяг з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- копія установчого документа учасника;
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна - письмової згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено учасником до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами);
- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого Фондом державного майна України; - копія ліцензії на виконання землеоціночних робіт (у разі експертної грошової оцінки земельної ділянки або прав на неї);
- інформація про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, виконавця робіт із землеустрою.
Відповідно до п. 3 ст. 13 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" рецензування звіту про оцінку майна, якщо зазначена оцінка погоджується, затверджується або приймається органом місцевого самоврядування, є обов’язковим.
Конкурсна пропозиція учасника подається на кожний об’єкт окремо в складі конкурсної документації і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в оголошенні про проведення конкурсу. Конверти з конкурсною документацією учасника на участь в конкурсі розпечатуються на засіданні комісії.
Кожен учасник має право відкликати свою пропозицію (конкурсну документацію) до закінчення строку її подання.
3.5. Конкурсну документацію можна подавати не пізніше ніж за 4 робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).
3.6. Учасник має право відкликати свою заяву до дати проведення конкурсу, повідомивши про це письмово голову комісії.
 
4. Порядок проведення конкурсу
4.1. Конкурс проводиться за наявності не менше двох учасників. У разі наявності одного учасника конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою (слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13) комісія приймає рішення стосовно укладення з ним договору на проведення оцінки або робіт із землеустрою, якщо учасник конкурсу подав документи вказані в п. 3.4 цього Положення, та запропонована ним ціна виконання робіт не перевищує звичайну ціну, установлену для відповідних видів робіт, відповідно до чинного законодавства.
4.2. Розкриття конкурсної документації здійснюється в день закінчення строку їх подання у час та в місці, що зазначені в оголошенні про проведення конкурсу. Під час розкриття конкурсної документації, комісія перевіряє наявність чи відсутність усіх необхідних документів, передбачених цим положенням та вирішує питання щодо можливості допуску до участі в конкурсі.
4.3. Оцінка пропозицій учасників, допущених до участі в конкурсі та обрання переможця конкурсу здійснюється комісією без присутності учасників та їх представників. Під час оцінки пропозицій учасників, комісія аналізує підтвердні документи претендентів та враховує:
4.3.1. досвід учасника конкурсу;
4.3.2. запропонована учасником ціна виконання робіт;
4.3.3. наявність (відсутність) прострочених з вини учасника договорів з оцінки іншого майна, укладених Власівською селищною радою;
4.3.4. Строк (термін) виконання робіт, якщо він не визначений конкурсною комісією.
4.4. Конкурсна комісія оцінює подані учасником пропозиції, за результатами чого визначає переможця конкурсу. Рішення комісії приймається шляхом голосування «за» або «проти» та оформляється протоколом, який підписують всі присутні члени комісії у триденний термін з дня прийняття розкриття пропозицій та визначення переможця. У разі відмови члена конкурсної комісії підписати протокол про це зазначається у протоколі із зазначенням причин відмови.
4.5. Переможцем визначається учасник конкурсу, пропозиції якого найповніше відповідають умовам конкурсу та який отримав найбільшу кількість голосів «за» присутніх на засіданні членів комісії.
 
5. Інші питання, пов'язані з конкурсом та його результатами
5.1. Якщо не надійшло жодної заяви на участь у конкурсі, конкурс вважається таким, що не відбувся. У цьому випадку голова комісії приймає рішення про повторне проведення конкурсу та призначає його дату.
5.2. Після проведення конкурсу комісія письмово (або в інший спосіб) інформує переможців конкурсу про рішення комісії.
5.3. Інформація про результати конкурсу оприлюднюється в місцевих друкованих засобах масової інформації: газеті „Світловодськ вечірній та на веб-сайті Власівської селищної ради.
5.4. За результатами конкурсу із переможцем украдається договір, відповідно до чинного законодавства України.
5.5. У разі непогодження із результатами конкурсу, учасник має право оскаржити їх до суду в порядку, визначеному чинним законодавством.
 
 
Додаток 1
до Положення про конкурсний відбір
суб'єктів оціночної діяльності для
проведення незалежної оцінки майна
комунальної власності територіальної
громади селища Власівка та виконавців
робіт із землеустрою (слова виключено згідно
рішення сесії № 361 від 23.08.13)
Інформація
про об'єкт оцінки
 
Найменування об'єкта оцінки ______________________________________________
_______________________________________________________________________
Місцезнаходження об'єкта оцінки___________________________________________
______________________________________________________________________
(поштовий індекс) (місцезнаходження)
Мета проведення незалежної оцінки ________________________________________
_______________________________________________________________________
Площа об’єкта оцінки ____________________________________________________
Цільове призначення земельної ділянки/приміщення __________________________
_______________________________________________________________________
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки _______________________________
_______________________________________________________________________­­­­­­­­­­­­­­­­­
Відповідальна особа за подання інформації ____________ _____________________
                                                                                 (підпис)              (ініціали, прізвище)
 
Додаток 2
до Положення про конкурсний відбір
суб'єктів оціночної діяльності для
проведення незалежної оцінки майна
комунальної власності територіальної
громади селища Власівка та виконавців
робіт із землеустрою (слова виключено
згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13)
 
До конкурсної комісії з визначення суб’єкта
оціночної діяльності при виконавчому
комітеті Власівської селищної ради
_________________________________
(ПІП або найменування юридичної особи,
___________________________________
адреса, тел.)
 
ЗАЯВА
про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності
та виконавців робіт із землеустрою
(слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13)
 
Заявник ________________________________________________________________,  
               (найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця)
в особі ________________________________________________________, який діє
                                  (прізвище, ім'я та по батькові; посада)
на підставі_____________________________________________________________
______________________________________________________________________
                               (документ, на підставі якого діє особа від імені заявника)
______________________________________________________________________
 
Ідентифікаційний код заявника за ЄДРПОУ, реєстраційний номер облікової картки
платника податків або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні
переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків
та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті)
 
Просимо дозволити взяти участь у конкурсі щодо відбору суб'єктів оціночної
діяльності на право проведення незалежної оцінки/виконання робіт із землеустрою
 
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________ 
                                                   (повна назва об'єкта оцінки)
 
«___» ____________ 20__ року                             ______________________
    (дата заповнення заяви)                                                                    (підпис)
М.П.
 
Затверджено
рішенням Власівської селищної ради
№ 177 від 20.03.2012 року
 
 
Склад конкурсної комісії
з відбору суб’єктів оціночної діяльності
для проведення незалежної оцінки майна
комунальної власності територіальної громади селища Власівка
та виконавців робіт із землеустрою
(слова виключено згідно рішення сесії № 361 від 23.08.13)
(із змінами, внесеними згідно рішення сесії № 742 від 04.06.15)
 
 
Кравченко В.І. – заступник селищного голови, голова комісії
Жарікова Л.М. – депутат Власівської селищної ради, заступник голови комісії
Перерва Л.В.
– спеціаліст земельно-комунального відділу
Власівської селищної ради, секретар комісії
Гарєєва Л.А. - головний бухгалтер Власівської селищної ради
Педько С.О.. - юрисконсульт Власівської селищної ради
Сорокін В.А. – депутат Власівської селищної ради (за згодою)
Глинченко О.М. - юрист КП „Власівські мережі”
Кочеткова Т.І. – депутат Власівської селищної ради (за згодою)
Бабаченко А.Г. - член виконкому селищної ради (за згодою)
 
Категорія: РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 12 | Додав: Admin (20 Березня 2012)
Переглядів: 2086 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору