Середа, 04 Жовтня 2023, 21:34

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

Головна » Документи » 2011 рік » РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 11

Рішення селищної ради № 50 від 25 березня 2011 року
Власівська селищна рада
м.Світловодська Кіровоградської області
(шоста сесія шостого скликання)
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
від 25 березня 2011 року                                                   № 50
 
Про затвердження положення про
Власівський селищний фонд охорони
навколишнього природного середовища
селища Власівка
 
Відповідно до Бюджетного Кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1147, підпункту 25 пункту 1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст. 15, 19, 47, 48 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", враховуючи пропозиції депутатських комісій селищної ради, -
 
СЕЛИЩНА РАДА в и р і ш и л а :
 
1. Затвердити Положення про Власівський селищний фонд охорони навколишнього природного середовища селища Власівка у новій редакції (додається).
 
2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Власівської селищної ради від 21.05.1999 року № 64 "Про положення про Власівський селищний фонд охорони навколишнього природного середовища".
 
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з бюджетно-фінансових питань та соціально-економічного розвитку і на постійну депутатську комісію з питань врегулювання архітектурно-земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісії Мисько С.М.).
 
Селищний голова                         О.Пасько
 
 
Затверджено
рішенням Власівської селищної ради
№ 50 від 25 березня 2011 р.
 
Положення
про Власівський селищний фонд охорони
навколишнього природного середовища
 
1.Селищний фонд охорони навколишнього природного середовища (далі - Фонд), створено відповідно підпункту - 25 пункту 1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.47 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища"
 
2.Використання коштів Фонду затверджується та контролюється Власівською селищною радою. Фонд утворюється у складі бюджету Власівської селищної ради за рахунок:
2.1) екологічного податку;
2.2) грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища в результаті господарської та іншої діяльності згідно з чинним законодавством;
2.3) цільових та інших добровільних внесків підприємств, установ, організацій та громадян;
2.4) інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Норматив відрахувань екологічного податку та грошових стягнень, що зараховуються до Фонду, визначаються Законом України "Про Державний бюджет України" на відповідний бюджетний рік.
 
3.Платежі до бюджету селища Власівка, зазначені у пункті 2 цього Положення є джерелами формування спеціального фонду бюджету селища і зараховуються на відповідні рахунки, відкриті в управлінні Державного казначейства України.
 
4.Кошти Фонду можуть використовуватись тільки для цільового фінансування природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів, в тому числі наукових досліджень з цих питань, ведення державного кадастру територій, а також заходів щодо зниження впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров'я населення і використання природних ресурсів і направляються на фінансування природоохоронних заходів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1996 року №1147 "Перелік видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів".
 
5.Кошти Фонду витрачаються на заходи, передбачені у пункті 4 цього Положення відповідно до програм, затверджених Власівською селищною радою. Не використані в поточному році кошти Фонду вилученню не підлягають і переходять на наступний рік.
 
6.Головним розпорядником коштів Фонду є Власівська селищна рада.
 
7.Плани природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів, що розробляються головним розпорядником коштів Фонду, затверджуються ними за погодженням з органами охорони навколишнього природного середовища на місцях.
 
8.Видатки з виконанням природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів здійснюються Державним казначейством в межах коштів, що надійшли до Фонду та затверджених бюджетних призначень на відповідний рік.
 
9.Складання та подання фінансової звітності про використання коштів Фонду, а також контроль за їх цільовим використанням здійснюється в установленому законодавством порядку.
 
Категорія: РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 11 | Додав: Admin (25 Березня 2011)
Переглядів: 1984 | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору