Середа, 04 Жовтня 2023, 05:33

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

Головна » Документи » 2011 рік » РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 11

Рішення селищної ради № 100 від 09 вересня 2011 року
Власівська селищна рада
м.Світловодська Кіровоградської області
(десята сесія шостого скликання)
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
від 09 вересня 2011 року                                                           № 100
 
Про внесення доповнень в Положення
 
Керуючись ст.26, ст.60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про оренду державного та комунального майна" із змінами та доповненнями внесеними 21.04.2011 р. з метою спрощення процедур визначення орендарів, збільшення кола об’єктів оренди, та підвищення ефективності орендних відносин, -
 
СЕЛИЩНА РАДА в и р і ш и л а:
 
 
- п.2.7. викласти у такій редакції:
 
"Передача в оренду комунального майна здійснюється на конкурсних засадах у разі надходження двох і більше заяв (за умови відсутності серед поданих заяв заяви від бюджетної установи, організації), відповідно до вимог "Порядку проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади селища Власівка", затвердженого рішенням селищної ради № 519 від 20.05.2009 р.
У разі, якщо подано лише одну заяву, конкурс на право оренди не проводиться і договір оренди укладається із заявником після отримання рішення виконавчого комітету селищної ради.
Передача в оренду майна без проведення конкурсу здійснюється у разі надходження заяви:
- про оренду майна на короткий строк (не більше п’яти днів та без права продовження строку дії договору оренди);
- від бюджетної установи, музею, підприємства чи громадської організації у сфері культури і мистецтв (у тому числі національної творчої спілки, або її члена під творчі майстерні);
- релігійної організації для забезпечення проведення релігійних обрядів та церемоній, громадських організацій ветеранів або інвалідів, реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів;
- соціального обслуговування, що надають соціальні послуги; - Пенсійного фонду України та його органів;
- суб’єкта виборчого процесу з метою проведення публічних заходів (зборів, дебатів, дискусій) підчас та на період виборчої кампанії в порядку черговості надходження відповідних заяв);
- Державних видавництв і підприємств книгорозповсюдження, вітчизняних видавництв та підприємств, що забезпечують підготовку, випуск та (чи) розповсюдження не менш 50 відсотків книжкової продукції державною мовою (за винятком видань рекламного та еротичного характеру).
Порядок визначення обсягу книжкової продукції державною мовою, затверджується Кабінетом Міністрів України."
 
- частину п’яту підпункту 9.1. та частину четверту підпункту 10.4 Додатку 1 до Положення (Типовий договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна) викласти у наступній редакції:
 
"Орендар, який належно виконує свої обов’язки за договором оренди нерухомого майна, строк якого закінчується, має право на продовження договору оренди на новий строк за погодженням сторін. Термін договору оренди не може бути меншим, ніж п’ять років, якщо орендар не пропонує менший термін.
Орендар, який має намір скористатися таким правом, повинен повідомити про це орендодавця не пізніше ніж за місяць до спливу строку договору оренди нерухомого майна.
Якщо на момент поновлення (продовження) дії договору оренди остання оцінка об’єкту оренди була зроблена більш як три роки тому, здійснюється нова оцінка об'єкта оренди.
Нова оцінка об'єкта оренди має бути проведена орендарем і прорецензована до укладення додаткового договору."
 
2. Вважати таким що втратив чинність п.1 рішення селищної ради від 23.10.2009 р. № 574 "Про внесення змін та доповнень до нормативних актів, затверджених селищною радою 29.05.2009 р. за №№ 518, 519".
 
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань промисловості, енергетики, місцевого господарства та комунальної власності (голова комісії – Якимець М.В.)
 
Селищний голова                                          О.Пасько
 
Категорія: РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 11 | Додав: Admin (13 Вересня 2011)
Переглядів: 1257 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору