Субота, 27 Квітня 2024, 04:11

РІШЕННЯ №256 від 26 жовтня 2007 року
Власівська селищна рада
м.Світловодськ Кіровоградської області
(вісімнадцята сесія п'ятого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

від 26 жовтня 2007 року                                                                 № 256

Про затвердження технічної
документації з нормативної
грошової оцінки земельних
ділянок смт.Власівка
(Із змінами, внесеними згідно з рішенням селищної ради N 55 від 25.03.2011)

Заслухавши інформацію голови селищної ради, заступника селищного голови та землевпорядника селищної ради, з метою забезпечення економічно обґрунтованих розмірів плати за землю, керуючись ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Податковим кодексом України та враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій селищної ради (Преамбула із змінами, внесеними згідно з рішенням селищної ради N 55 від 25.03.2011),-

СЕЛИЩНА РАДА в и р і ш и л а:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок селища з визначенням базової вартості землі 25,52 грн. за один кв.метр.

2. Нарахування ставок земельного податку та орендної плати з 1 січня 2008 року проводити за затвердженою цим рішенням грошовою оцінкою земель.

3. Відмінити мораторій на продаж землі в смт.Власівка накладений рішенням сесії №128 від 15.12.2006 р.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань промисловості, енергетики, місцевого господарства, комунальної власності (голова комісії - А.Поварчук), бюджетно-фінансових питань та соціально-економічного розвитку (голова комісії - М.Литвиненко) та врегулювання архітектурно-земельних відносин і охорони навколишнього середовища (голова комісії - С.Мисько), на головного спеціаліста з питань економіки Л.Гарєєву, Державну податкову інспекцію по м.Світловодську (за попередньою домовленістю).

Селищний голова                            О.Пасько
Категорія: РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 07 | Додав: Admin (27 Жовтня 2007)
Переглядів: 1474 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.