Середа, 24 Квітня 2024, 16:10

Головна » 2017 » Серпень » 21 » ПОВІДОМЛЕННЯ

Повідомлення про початок обговорення
ПРОЕКТУ
«Генеральний план смт Власівка»

Містобудівна документація «Генеральний план селища міського типу Власівка міста Світловодськ Кіровоградської області» виконана ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя» відповідно до договору №1160-01-2016 від 14.11.2016 р, укладеного з Власівською селищною радою, відповідно Рішення сесії Власівської селищної ради від 11.03.2016 р. №154.

Розроблення генерального плану обумовлене необхідністю вирішення поточних питань забудови селища та змінами нормативно-законодавчої бази (Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» (п.9 ст.17).

У проекті визначені: перспективна чисельності населення, розміщення житлово-громадського будівництва, забезпечення інженерно-транспортною інфраструктурою, необхідними заходами з інженерної підготовки та захисту території. У складі документації, за окремим завданням на розроблення виконаний розділ «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони) на особливий період та на мирний час».

Містобудівна документація виконана відповідно до діючих Державних будівельних норм (ДБН 362-92**, ДБН Б.1.1-15:2012 та ін.), а також інших нормативних документів.

При розробці генерального плану були враховані:

• «Схема планування території Кіровоградської області» (Київ, інститут «Діпромісто», 2011 р.);
  •  «Технічна документація з нормативної грошової оцінки земель селища міського типу Власівка Власівської селищної ради м. Світловодська Кіровоградської області» (інститут «Діпромісто», 2014 р.).

Також були використані інші матеріали, надані Власівською селищною радою, службами  Кіровоградської області.

Попередній генеральний план смт Власівка не надано Замовником для аналізу.

Даний генеральний план розроблений на розрахунковий строк — 1.01.2036 р.

Схеми проекту виконані  на відсканованих планшетах масштабу 1:5000, згідно листа № 536/01-13 від 16.05.2017р., які були надані Замовником.

Затверджена у чинному порядку дана містобудівна документація є обов’язковим документом для всіх організацій та установ, які здійснюють будівництво на території селища.

ГРАФІЧНІ  МАТЕРІАЛИ

СХЕМА розташування населеного пункту в системі розселення
ПЛАН існуючого використання території
СХЕМА існуючих планувальних обмежень та інженерно-будівельної оцінки території
ГЕНЕРАЛЬНИЙ  ПЛАН (основне креслення)
СХЕМА проектних планувальних обмежень
СХЕМА вулично-дорожньої мережі, селищного та зовнішнього транспорту
СХЕМА інженерного обладнання території. Водопостачання та каналізація
СХЕМА інженерного обладнання території. Енергопостачання
СХЕМА інженерної підготовки та захисту території. Гідротехнічні заходи та дощова каналізація

З ПРОЕКТОМ Генерального плану смт Власівка можна ознайомитись у каб.2 Адмінбудинку Власівської селищної ради (відповідальна особа - начальник земельно-комунального відділу Жарікова Любов Мавліївна) за адресою: Кіровоградська область, м.Світловодськ, смт Власівка, вул.Першотравнева, 59.

Зауваження та пропозиції до ПРОЕКТУ Генерального плану смт Власівка приймаються у письмовій формі за адресою: Кіровоградська область, м.Світловодськ, смт Власівка, вул.Першотравнева, 59, приймальня селищного голови.

Строк подачі зауважень та пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення на сайті Власівської селищної ради про початок обговорення ПРОЕКТУ Генерального плану смт Власівка.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 1146 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2017  »