Субота, 27 Квітня 2024, 05:09

Головна » 2016 » Серпень » 5 » ПОВІДОМЛЕННЯ
РЕЗУЛЬТАТИ  ЖЕРЕБКУВАННЯ  КАНДИДАТУР
ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ДО СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ
З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ВЛАСІВСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ
ТА НА ПОСАДУ ЗАВІДУЮЧОГО ВЛАСІВСЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ БІБЛІОТЕКОЮ

05 серпня 2016 року в 10.00 годині в приміщенні адмінбудівлі Власівської селищної ради відбулося жеребкування серед кандидатур від громадських організацій для участі в роботі конкурсних комісій при проведенні конкурсного добору керівників двох закладів культури – Власівського Будинку культури та Власівської селищної бібліотеки.

За результатами жеребкування до складу комісії з конкурсного добору на посаду директора Власівського Будинку культури включено наступних представників:

МОСКАЛЕНКО Лариса Валеріївна,  громадська організація Клуб любителів танцю "Лариси Москаленко"
ЗОЛОТАРЕНКО Сергій Володимирович,  Світловодське міське об'єднання Всеукраїнське товариство "Просвіта" ім.Т.Шевченка
ДРУЖЕНКОВА Марія Миколаївна,                                 громадська організація "Дитячий центр естетичного розвитку "Ясмін"

За результатами жеребкування до складу комісії з конкурсного добору на посаду завідуючого Власівською селищною бібліотекою включено наступних представників:

БЕРЧУК Михайло Олександрович,     громадська організація "Клуб українських патріотів"
ДЕРЕВЯНКО Світлана Григорівна,  професійна спілка працівників культури України
ШВЕЦЬ Тетяна Федорівна,                                       громадська організація Світловодського районного інформаційного центру для жінок "Аріадна"
Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 368 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2016  »