П`ятниця, 29 Березня 2024, 15:26

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
Виконавчий комітет Власівської селищної ради
оголошує про проведення конкурсу

з відбору виконавця послуг по оцінці земель

1. Мета проведення робіт: виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку матеріалів по експертній грошовій оцінці та підготовці до продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка надана для обслуговування кафе в смт Власівка м.Світловодськ по вул.Молодіжна, 1/5.
Підстава: рішення Власівської селищної ради від 04.09.2015 р. № 781.

2. Дані про земельні ділянки:
Земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0912 га, надана в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), цільове призначення: землі житлової та громадської забудови, за адресою: вул.Молодіжна, 1/5, смт Власівка, м.Світловодськ, Кіровоградська область

3. Умови конкурсу:
Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.
У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).
Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.
У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:
  • заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 №579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за №1655/21967 (далі – Порядок);
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи–підприємця);
  • згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи-підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.
5. Строк подання конкурсної документації: до 14 грудня 2015 року (включно).

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 27552, Кіровоградська область, смт Власівка, м.Світловодськ,  вул. Першотравнева, 59, приймальна.

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 22 грудня 2015 року о 09.30 годині за адресою: Кіровоградська область, смт Власівка, м.Світловодська, вул. Першотравнева, 59, кабінет заступника селищного голови.

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: Кіровоградська область, смт Власівка м. Світловодськ, вул. Першотравнева, 59.

Телефони для довідок: (05236) 5-24-54; 5-29-53.
Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 420 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2015  »