Четвер, 19 Липня 2018, 03:59

Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 59 | Дата: 05 Вересня 2017

ВИКОНКОМ  ВЛАСІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ
п о п е р е д ж а є:
за результатами лабораторних досліджень вода
з поверхневого водоймища​

в річці Дніпро на території селища Власівка (р-н пляжу)
за бактеріологічними показниками
проведеними Світловодським РЛВ
не відповідає вимогам ДСП, затверджених
наказом МОЗ України від 19.06.1996​ №173

РЕЗУЛЬТАТ САНІТАРНО-МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ВОДИ
РЕЗУЛЬТАТ САНІТАРНО-МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ПІСКУ

Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 109 | Дата: 29 Серпня 2017

Повідомлення про початок обговорення
ПРОЕКТУ
«Генеральний план смт Власівка»

У відповідності до норм п.4 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Власівська селищна рада повідомляє про початок обговорення ПРОЕКТУ Генерального плану смт Власівка м.Світловодськ, Кіровоградська область.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

З ПРОЕКТОМ Генерального плану смт Власівка можна ознайомитись у каб.2 Адмінбудинку Власівської селищної ради (відповідальна особа - начальник земельно-комунального відділу Жарікова Любов Мавліївна) за адресою: Кіровоградська область, м.Світловодськ, смт Власівка, вул.Першотравнева, 59.

Зауваження та пропозиції до ПРОЕКТУ Генерального плану смт Власівка приймаються у письмовій формі за адресою: Кіровоградська область, м.Світловодськ, смт Власівка, вул.Першотравнева, 59, приймальня селищного голови.

Строк подачі зауважень та пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення на сайті Власівської селищної ради про початок обговорення ПРОЕКТУ Генерального плану смт Власівка.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 283 | Дата: 21 Серпня 2017

27-28 травня 2017 року
в м.Кропивницький відбувся
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
вокально-хорового мистецтва

"Калиновий спів"

Дует Власівського Будинку культури
у складі
Ольги Пасько та Андрія Зубкіна
отримав найвищу нагороду фестивалю -
"ГРАН-ПРІ",

їх керівник
Савченко Г.Г.
Фото vlasovka.com.ua

Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 88 | Дата: 01 Червня 2017

Повідомлення про початок робіт
«Генеральний план смт Власівка»

У відповідності до норм статті 17 закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Власівська селищна рада оголошує про початок розроблення Генерального плану смт Власівка м.Світловодськ, Кіровоградська область.

Підстава: рішення Власівської селищної ради від 12 серпня 2016 №151 «Про розроблення Генерального плану селища Власівка та плану зонування території селища (зонінг)»

Розробник: ДП Українській Державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені М.Білоконя.

Мета проекту: розроблення генерального плану з детальним планом території у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку смт Власівка.

З метою внесення фізичними та юридичними особами, які є власниками, об’єктів нерухомого майна та земельних ділянок, розташованих на території смт Власівка, пропозицій щодо подальшого використання земельних ділянок в межах смт Власівка, які Власівська селищна рада приймає у письмовій формі за адресою: Кіровоградська область, м.Світловодськ, смт Власівка, вул.Першотравнева, 59, приймальня селищного голови.

Строк подачі пропозицій: пропозиції щодо розроблення Генерального плану смт Власівка надаються протягом двох тижнів з дня опублікування повідомлення на сайті Власівської селищної ради та на сайті інтернет-видання Власівка про розроблення містобудівної документації – генерального плану смт Власівка.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 163 | Дата: 10 Березня 2017

ВХІД

КАЛЕНДАР
«  Липень 2018  »