Четвер, 19 Липня 2018, 04:00

« 1 2 3 4 »

ПОПЕРЕДЖЕННЯ
про порушення правил благоустрою

ШАНОВНІ  ВЛАСНИКИ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ!

Повідомляємо Вас, що при паркуванні автомобіля на тротуарах та газонах Ви порушуєте Правила благоустрою селища Власівка. Просимо паркувати Ваш автомобіль у відведених для цього місцях.

Попереджаємо, що у разі продовження паркування автомобіля у не встановлених місцях Ви будете притягнуті до адміністративної відповідальності згідно ст.152 КУпАП України.

Виконавчий комітет Власівської селищної ради
Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 241 | Дата: 01 Березня 2018

ВЛАСІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА  та  ВЛАСІВСЬКИЙ  БУДИНОК  КУЛЬТУРИ
з метою удосконалення святкових програм, щоб свята були яскравішими і цікавішими,
звертаються
до ГРОМАДИ селища ВЛАСІВКА
з проханням надати свої пропозиції щодо проведення святкових заходів, присвячених
Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
та Дню селища Власівка

Пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: смт Власівка, вул.Першотравнеева, буд.59 (приймальня) та на E-mail: radavlasovka@gmail.com або dk_vlasovka@mail.ua

Просимо зазначити форму та стиль, музичний супровід, місце, час проведення та інші побажання.

Ми очікуємо Ваші пропозиції!
Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 51 | Дата: 07 Лютого 2018

Виконавчий комітет Власівської селищної ради
оголошує про проведення конкурсу
з відбору виконавця послуг по оцінці земель

Мета проведення робіт: виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку матеріалів по експертній грошовій оцінці та підготовці до продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: вул.Молодіжна, 5, смт Власівка, м.Світловодськ, Кіровоградська область.
Підстава: Рішення Власівської селищної ради від 12 серпня 2016 року №172.

Дані про земельну ділянку:
Земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0118 га надана в оренду для провадження підприємницької діяльності для будівництва та обслуговування магазину за адресою: вул.Молодіжна, 5, смт Власівка, м.Світловодськ, Кіровоградська область.
Категорія земель: б) землі житлової та громадської забудови.
Кадастровий номер земельної ділянки: 3510945300:50:052:0003.

Строк подання конкурсної документації: до 13 лютого 2018 року (включно).

Конкурс відбудеться 20 лютого 2018 року о 09.30 годині за адресою: смт Власівка, вул.Першотравнева, 59 (адмінбудинок Власівської селищної ради, кабінет заступника селищного голови).

Телефони для довідок:
(05236) 5-24-54; 5-29-53.
Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 32 | Дата: 18 Січня 2018

Повідомлення про початок обговорення
ПРОЕКТУ Інвестиційної програми
комунального підприємства «Власівські мережі» Власівської селищної ради
згідно з ліцензованою діяльністю виробництва, постачання
та транспортування теплової енергії на 2018 рік

У відповідності до норм пп.2.9. розділу ІІ Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 №630 комунальне підприємтсво "Власівські мережі" Власівської селищної ради повідомляє про початок обговорення ПРОЕКТУ Інвестиційної програми комунального підприємства «Власівські мережі» Власівської селищної ради.

Зауваження та пропозиції до ПРОЕКТУ Інвестиційної програми комунального підприємства «Власівські мережі» Власівської селищної ради приймаються у письмовій формі за адресою:
Кіровоградська область, м.Світловодськ, смт Власівка, вул.Лівобережна, буд.9, КП "Власівські мережі";
Кіровоградська область, м.Світловодськ, смт Власівка, вул.Першотравнева, буд.59, приймальня.

Строк подачі зауважень та пропозицій: до 26 жовтня 2017 року (включно) з дня опублікування повідомлення на сайті Власівської селищної ради про початок обговорення ПРОЕКТУ Інвестиційної програми комунального підприємства «Власівські мережі» Власівської селищної ради.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 64 | Дата: 11 Жовтня 2017

ВХІД

КАЛЕНДАР
«  Липень 2018  »