Середа, 24 Квітня 2024, 16:14

Головна » 2014 » Березень » 10 » ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ Власівської селищної ради
ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ Власівської селищної ради
Депутатам місцевих рад необхідно до 1 квітня 2016 року
подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання
фінансового характеру
за минулий рік

Відповідно до ст.12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції” особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону.

Отже, депутатам Власівської селищної ради необхідно до 1 квітня 2016 року (останній день прийому – 31 березня 2016 року) подати Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік:
   -  працюючим – за місцем роботи (служби) та надати підтвердження (довідку) про подання Декларації до виконкому Власівської селищної ради;
   - самозайнятим, безробітним або пенсіонерам, – до виконкому Власівської селищної ради: вул.Першотравнева, 59, смт Власівка.

Звертаємо увагу!
Відповідно до статті 1726  Кодексу України про адміністративні правопорушення:

Неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, передбаченої Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", -
     тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунку в установі банку-нерезидента -

Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", -
     тягне за собою накладення штрафу від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно з пунктом 7 частини 1 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», набрання законної сили рішенням суду щодо притягнення депутата до відповідальності за корупційне правопорушення, пов’язане з порушенням обмежень, передбачених Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції» є підставою для дострокового припинення депутатських повноважень без прийняття рішення селищною радою.

Декларація

Методичні рекомендації  щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та іншими особами

Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 329 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2014  »