Середа, 04 Жовтня 2023, 05:29

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Регуляторна політика

Головна » Матеріали » АНАЛІЗ регуляторного впливу

АНАЛІЗ регуляторного впливу
05 Грудня 2010, 22:03
Аналіз регуляторного впливу
до рішення Власівської селищної ради № 24 від 24.12.2010 р. 
 
1.Проблема, яку передбачається розв’язати шляхом регулювання
Відповідно до Конституції України ст.42,80,92,93,96,98,99,100,101,120,125 та п.12 розділу 10 Земельного Кодексу України, ст.28,33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.2 Закону України "Про плату за землю", ст.19 Закону України "Про землеустрій", рішення Власівської селищної ради № 454 від 31.10.2008р."Про порядок нарахування плати за землю на території Власівської селищної ради" та необхідно визначити порядок нарахування та сплату за сервітутне (обмежене) землекористування для обслуговування вбудованих та прибудованих нежитлових приміщень, які не перебувають у комунальної власності територіальної громади селища Власівка.
 
2.Мета
Прийняття нормативно – правового акта органом місцевого самоврядування смт.Власівка дозволить врегулювати правові відносини між селищною радою та суб’єктами підприємницької діяльності, фізичними та юридичними особами, організаціями, установами, громадянами та збільшити доходну частину бюджету селищної ради за рахунок суми орендної плати за землю, яка надходить до місцевого та державного бюджету.
 
3. Альтернатива
Альтернативних способів не має.
 
4. Механізм, який пропонується застосувати для розв’язання проблеми і відповідні заходи
Запровадження цього регуляторного акту дозволить встановити сервітутне (обмежене) землекористування у разі, якщо виділити частку земельної ділянки та встановити в натурі (на місцевості) межі земельної ділянки для обслуговування вбудованих та прибудованих нежитлових приміщень неможливо і землекористування відбувається без вилучення земельних ділянок у основного землекористувача (балансоутримувача).
Укладання договори сервітутного (обмеженого) землекористування із землекористувачами, яки є власниками вбудованих та/або прибудовананих нежитловових приміщень в будинках спільної власності.
 
5. Обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей.
У разі прийняття запропонованого регуляторного акту буде забезпечено утримання установ селищної ради, оплати комунальних платежів, розвиток інфраструктури та інше.
 
6. Очікувані результати прийняття акта.
Таким чином при нарахуванні орендної плати за землю на підставі нормативної грошової оцінки земельних ділянок селища та на підставі п.4 даного аналізу доходна частина бюджетів всіх рівнів в частині надходження зазначених податків буде збільшена.
 
7. Строк дії акта
Термін дії запропонованого регуляторного акту буде визначено на на період дії рішення Власівської селищної ради.
 
8. Аналіз результатів. Вигоди та втрати.
Згідно проекту бюджету на 2010 рік Власівська селищна рада отримає доход із орендної плати за землю, ці кошти будуть направлені на утримання установ селищної ради (д/садочка, ЦПК, бібліотеки, пожежної частини, будинку культури, на благоустрій селища, на проведення капітального ремонту багатоповерхових житлових будинків та реалізацію вкрай необхідної соціальної програми у сфері комунальних послуг).
 
9. Заходи, із допомогою яких буде здійснюватися відстеження регуляторного акта
Строки проведення базового та повторного відстеження регуляторного акту встановлюються у відповідності до чинного законодавства.
Результативність даного регуляторного акту буде відстежуватись за рахунок здійснення контролю за своєчасним надходженням коштів до цільового рахунку селищної ради та згідно даних звітності бюджетно-розрахункового відділу.
 
Категорія: АНАЛІЗ регуляторного впливу | Додав: Admin
Переглядів: 819 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору