Субота, 23 Лютого 2019, 23:25

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

НАШЕ СЕЛИЩЕ та ВЛАДА

Головна » Категорії » ПРОЕКТИ ПРАВОВИХ АКТІВ


НА  ЧЕРГОВУ  СЕСІЮ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ
 

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність гр.України Красношапці Володимиру Сергійовичу для будівництва індивідуального гаражу за рахунок земель запасу, що перебувають у комунальній власності Власівської селищної ради, за адресою: вул.Лівобережна в районі будинку № 9, смт Власівка м.Світловодськ, Кіровоградської області та надання земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.
 
6. Про внесення змін в рішення сесії селищної ради від 23.09.2013 року № 361 "Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах та створення комісії з питань закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах".

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,2611 га гр.України Смірнову Р.Ю. 1/3 ч., Смірновій В.О. 2/3 ч. на праві спільної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) і ведення особистого селянського господарства за адресою: вул.Сергія Даниленка, 4, смт Власівка, м.Світловодськ, Кіровоградської області та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.

8. Про внесення змін в п.2 рішення сесії селищної ради від 20.09.2013 року № 420 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту (договору строкового земельного сервітуту), Світловодському управлінню по експлуатації газового господарства ВАТ "Кіровоградгаз" для будівництва та обслуговування газопроводу середнього та низького тиску і встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку"

9. Про надання згоди ПП "Віктор і К" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на яку поширюється право сервітуту, для будівництва траси трубопроводів від ТОВ "Гідросенд" до цеху дезодорації ПП "Віктор і К" в смт Власівка


10. Відміна рішення сесії селищної ради від 23.12.2011 року за № 147 "Про надання дозволу Державному підприємству Полтавські магістральні електричні мережі на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право на земельні ділянки під опорами ПЛ–330 кВ "Кременчуцька ГЕС - Кременчук"

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність гр.України Сіверенку О.М. для ведення садівництва за рахунок земель запасу, що перебувають у комунальній власності Власівської селищної ради, за адресою: вул.Приозерна, 8 в смт Власівка та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.

12. Про внесення змін в рішення сесії селищної ради від 12.03.2010 року № 626 "Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки".

13. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність гр.України Літвіновій Марині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель, що перебувають у комунальній власності Власівської селищної ради за адресою: вул.Калинова, 26, смт Власівка, м.Світловодськ, Кіровоградської області та передачу земельної ділянки безкоштовно у приватну власність.

16. Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою гр.України Пасько О.О. щодо відведення земельної ділянки безкоштовно у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення садівництва за адресою: вул.Лісна, 8, смт Власівка

17. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду гр.Кириченку Ю.В. та Кириченко М.Я. (спільна часткова власність) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Перемоги, 20, смт Власівка м.Світловодська.
 
 
​20. Про передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу Власівської селищної ради на баланс КП "Власівські мережі".

21. Про внесення змін до селищного бюджету на 2014 рік.

1-1 2-2 3-3 ... 40-40 41-41
СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору