Субота, 09 Грудня 2023, 16:15

ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської обл.

офіційний веб-сайт

Вітаємо Вас Гість | RSS
ПОШУК
КОНТАКТИ
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
вул.Першотравнева, 59,
смт Власівка,м.Світловодськ,
Кіровоградська обл., 27552

ЧАС РОБОТИ:

Пн - Чт 7.30 - 16.45
Пт 7.30 - 15.30

>
ДОВІДНИК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯСТАТИСТИКА
СТАТИСТИКАОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 »
Виконавчий комітет Власівської селищної ради
З А П Р О Ш У Є 

громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування для формування персонального складу комісії, яка повинна бути сформована  не пізніше 30 днів  після оголошення  конкурсу на посаду керівників закладів культури на виконання вимог  Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження  контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури", подати по три кандидатури від кожної громадської організації до органу управління, який шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії та забезпечує онлайн-трансляцію жеребкування на своєму офіційному веб-сайті.

Прийом пропозицій щодо кандидатур від громадських організацій здійснюється протягом 21 дня з дня оголошення конкурсу – з 14.07.2016 р. і закінчується 04.08.2016 року о 16 год. 45 хв.


ЗАЯВУ та АНКЕТУ.pdf (*.doc) необхідно заповнити та надати до Власівської селищної ради. Крім того,  необхідно надати витяг з Статуту із зазначенням відповідного функціонального спрямування. 
 
Проведення жеребкування для визначення трьох кандидатів до складу конкурсної комісії відбудеться 05.08.2016 року о 10 год. 00 хв. в адмінбудівлі  Власівської селищної ради за адресою: смт Власівка м.Світловодськ Кіровоградської області  вул.Першотравнева, 59.

За довідками звертатися за телефоном  5-34-69, 5-34-71
Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 312 | Дата: 14 Липня 2016

Виконавчий комітет Власівської селищної ради
оголошує  конкурс
на заміщення вакантної посади:

- начальника планово-економічного відділу.
 
Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта повна вища відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3-х років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань і функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4-х років, досконале володіння державною мовою та персональним комп'ютером.
 
Заяви для участі у конкурсі приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.
За довідками звертатися за адресою: смт Власівка, вулиця Першотравнева, 59, телефон  5-34-69, 5-34-71

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 492 | Дата: 09 Червня 2016

18 березня - День працівників 
житлово-комунального господарства
і побутового обслуговування населення
 
На підтримку ініціативи працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, а також професійних спілок згідно Указу Президента України N 46/94 від 15 лютого 1994 року (в редакції Указу Президента N 385/95 від 19.05.95 року) в Україні встановлено професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке відзначається щорічно у третю неділю березня.
 
Шановні працівники
житлово-комунального господарства
та побутового обслуговування населення !
 
Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу селища.
Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота прибудинкових територій, доступні та доброякісні послуги.
Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.
 
Вітаємо вас із професійним святом !
Бажаємо вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя,
рясних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла
та нових професійних здобутків.
Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 259 | Дата: 11 Березня 2016

АДМІНІСТРАТИВНА КОМІСІЯ
при виконавчому комітеті Власівської селищної ради


ПОПЕРЕДЖАЄ:

відповідно до ч.2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, а саме: продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років, тягне за собою накладення штрафу від тридцяти (510 грн.) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 
      В зв'язку із виявленим випадком продажу тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років, у одному з торговельних кіосків селища Власівка, рекомендуємо всім суб'єктам господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, вжити відповідних заходів щодо виключення умов, які б сприяли вчиненню подібних та інших адміністративних правопорушень працівниками торговельних закладів.
 

НЕ ПРОДАВАЙТЕ
пиво, алкогольні і слабоалкогольні напої та тютюнові вироби
НЕПОВНОЛІТНІМ!
Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 463 | Дата: 08 Лютого 2016

Виконавчий комітет Власівської селищної ради
оголошує про проведення конкурсу
з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені
до проведення незалежної оцінки нерухомого майна комунальної власності
територіальної громади смт Власівка
,

 
а саме:
     - частина нежитлового приміщення площею 2,0 кв.м в будівлі Дитячого сектору, що знаходиться в центральній частині смт Власівка;

Мета оцінки - визначення ринкової вартості для цілей оренди;

Використання (функція) оцінки - для передачі майна в оренду.

Разом із звітом оцінювач зобов'язаний надати рецензію на виконані роботи.
 

 
Конкурсна комісія буде розглядати лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт до 10 календарних днів. Виконання звітів виключно на українській мові.

Конкурсну документацію слід подати до конкурсної комісії Власівської селищної ради не пізніше за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: смт Власівка, вул.Першотравнева, 59, кімн. 2. У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Конкурс відбудеться 08.02.2016 року о 09.30 за адресою: смт.Власівка, вул.Першотравнева, 59 (адмінбудинок Власівської селищної ради). Телефон для довідок: 52953
Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 395 | Дата: 19 Січня 2016

Виконавчий комітет Власівської селищної ради 
оголошує про проведення конкурсу 
з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені 
до проведення незалежної оцінки нерухомого майна комунальної власності 
територіальної громади смт Власівка,
 

а саме:
     - нежитлове приміщення площею 30,8 кв.м на другому поверсі в Будинку культури, що знаходиться в центральній частині смт Власівка;

Мета оцінки - визначення ринкової вартості для цілей оренди;

Використання (функція) оцінки  - для передачі майна в оренду.

Разом зі звітом оцінювач зобов'язаний надати рецензію на виконані роботи.

Конкурсну документацію слід подати до конкурсної комісії Власівської селищної ради не пізніше, ніж за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: смт Власівка, вул.Першотравнева, 59, кімната 2. У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Конкурсна комісія буде розглядати лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт – до 10 календарних днів. Виконання звітів виключно на українській мові.

Конкурс відбудеться 08.02.2016 року о 10.00 за адресою: смт Власівка, вул.Першотравнева, 59 (адмінбудинок Власівської селищної ради). Телефон для довідок: 52953
Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 391 | Дата: 19 Січня 2016

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!
  
Свої нотатки, відгуки, запитання та побажання ви можете залишити 
Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 1530 | Дата: 10 Грудня 2015

19 грудня - день святителя Миколая Чудотворця

Святий Миколай

...Високо-високо в небі у ту ніч можна почути срібні дзвіночки – то на санчатах їде Святий Миколай. 

Їдуть санчата поміж зірочками, переїжджають із хмарки на хмарку, дзвоники ніжно дзвонять, а старий місяць весело посміхається. Він знає, що в цю ніч всі мусять бути щасливі!  І ті, що роблять подарунки, і ті, кому їх роблять. Бо найбільше щастя в житті – це робити добро!

Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 433 | Дата: 04 Грудня 2015

Виконавчий комітет Власівської селищної ради
оголошує про проведення конкурсу
з відбору виконавця послуг по оцінці земель

 
Мета проведення робіт: виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку матеріалів по експертній грошовій оцінці та підготовці до продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення в смт Власівка м.Світловодськ по вул.Молодіжна, 1/5.
Підстава: рішення Власівської селищної ради від 04.09.2015 р. № 781.

Дані про земельні ділянки:
Земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0912 га, надана в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), цільове призначення: землі житлової та громадської забудови, за адресою: вул.Молодіжна, 1/5, смт Власівка, м.Світловодськ, Кіровоградська область 
 

Строк подання конкурсної документації: до 14  грудня 2015 року (включно).
 
Конкурс відбудеться 22 грудня 2015 року о 09.30 за адресою: смт Власівка, вул.Першотравнева, 59 (адмінбудинок Власівської селищної ради).

Телефони для довідок: 
(05236) 5-24-54; 5-29-53.
Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 400 | Дата: 16 Листопада 2015

Виконавчий комітет Власівської селищної ради
оголошує про проведення конкурсу
з відбору виконавця послуг по оцінці земель

 
Мета проведення робіт: виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку матеріалів по експертній грошовій оцінці та підготовці до продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення в смт Власівка м.Світловодськ по вул.Молодіжна, 1/5.
Підстава: рішення Власівської селищної ради від 04.09.2015 р. № 782.

Дані про земельні ділянки:
Земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0158 га, надана в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), цільове призначення: землі житлової та громадської забудови, за адресою: вул.Молодіжна, 1/5, смт Власівка, м.Світловодськ, Кіровоградська область 
 

Строк подання конкурсної документації: до 14  грудня 2015 року (включно).
 
Конкурс відбудеться 22 грудня 2015 року о 10.00 за адресою: смт Власівка, вул.Першотравнева, 59 (адмінбудинок Власівської селищної ради).

Телефони для довідок: 
(05236) 5-24-54; 5-29-53.
Категорія: ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК | Переглядів: 398 | Дата: 16 Листопада 2015

СЬОГОДНІ
ВХІД

КАЛЕНДАР
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ГОДИНА ЗЕМЛІ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПРО ПОГОДУ


ВАЛЮТА
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
ЗАЦІКАВЛЕНИМ

ВІРУЮЧИМ
Часовня

Вгору